Staja Başlama Sınavı Not Paylaşımları

Merhabalar Arkadaslar.

Staja Baslama Sınavı icin Not Paylasımları acaba nerede yapılıyor ? Mart 2015 sınavına girecegim ve kısa süre kala kitap yerine ders notlarından calısmak istiyorum ama not falan bulamıyorum.

Hayrına bi yardım edin ya..

yardım edecek kimse yokmu. lütfen yardım gibi başlıklar forum kurallarına aykırı. başlıkta tam olarak ne istediğini yazarsan daha fazla kişi yardımcı olacaktır.

yardım edecek kimse yokmu. lütfen yardım gibi başlıklar forum kurallarına aykırı. başlıkta tam olarak ne istediğini yazarsan daha fazla kişi yardımcı olacaktır.

devlet dairesinden betersiniz yahu. yardım edin bence amacıma ulasayım. sen bile ters cevap veriyorsun.

bu kadar sır küpü bir site daha görmedim.

kardeş ben yardımcı olmaya çalıştım. ters cevap vermek değil yanlış anlaşıldıysam kusura bakma. Hiçbir forum sitesinde yardım vb. gibi başlıklar hoş karşılanmadığı gibi hemen silinir. Ben sana biryer tavsiye edeceğim. Facebook hesabın varsa, oradan takip et. Orada herkes stajla ilgili not paylaşımı yapıyor özelden yazacağım.

kardeş ben yardımcı olmaya çalıştım. ters cevap vermek değil yanlış anlaşıldıysam kusura bakma. Hiçbir forum sitesinde yardım vb. gibi başlıklar hoş karşılanmadığı gibi hemen silinir. Ben sana biryer tavsiye edeceğim. Facebook hesabın varsa, oradan takip et. Orada herkes stajla ilgili not paylaşımı yapıyor özelden yazacağım.

hocam face sayfasının linkini özelden atabilirmisin ?

Merhabalar;

Facebook'ta stajla ilgili not paylaşımının yapıldığı linke nasıl ulaşabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
Ayrıca Deha Yayınları hakkında bilgi sahibi olan var mı? Okuduğum bir çok forumda, kitapta yer alan soruların çözümlerinin yanlış olduğundan bahsedilmiş.
Dolayısıyla Deha'nın setini alıp almamak konusunda çok kararsızım.