Stajyerler Gelin Tanışalım

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
Merhaba arkadaşlar. Mayıs 2011 stajyeriyim. 2014 mayıs ayında stajım bitecek. Büyük ihtimal 2014 ocakta çalışmaya başlayacağım. Dershaneye gitmeyi düşünmüyorum şimdiden kaynak toplamaya başladım. Özellikle benle aynı dönem stajyerlerle fikir alışverişinde bulunabiliriz. Teşekkürler

Merhaba, ben de ocak 2013, bir yılı devirdik. Artık ufaktan çalışmaya başlamak gerek :)
evet çok haklısın. ben biraz araştırdım [email protected] şifre:smmm+1234 bu e-mail forumdaki ark.ların ortak kullandığı ve not paylaşımında bulunduğu bir mail bende ordaki notları falan aldım. çok süper notlar gerçekten.inş. ilk girişte 7/7 yaparız. sen de bir bak istersen o e-maile süper notlar var.

merhaba 01.01.2013 tarihinde stajımı başlattım iş değişikliğimden dolayı 35 günlük kaybım var mart 2016 dönemi sınavına girebilirmiyim?

Merhaba sizlere bir sorum olacaktı ben teknik lisede okuyorum ve teknik lisede okuduğum için yaz stajı yapıyorum stajımı kamu hizmetinde gerçekleştiriyorum .
Sözleşmemizde askeri ücretin bir miktarı verilecektir diye yazılıyor ama her hangi bir para almıyoruz ? bilgisi olan yanıtlarsa sevinirim.

Merhabalar, 2015 Eylül stajyeriyim. Nasipse 2018 son bitirme sınavına yetişeceğiz :)
İlk 4 online sınavı bitirdim. Şimdi gelsin diğerleri diye bekliyorum. Tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

2015 eylül stajyeri olanlar odaların kursuna giderse mart/2018 de bitiyor dimi?

merhaba,
ben Fatma, ocak 2017 de staja başladım. tavsiyelerinizden, tecrübelerinizden faydalanmak isterim..

Merhaba arkadaşlar Bu sene Maliye bölümünden mezun oldum.Mali müşavirliğe yönelmeyi düşünüyorum.Bu meslekle yönelmekte doğru yapıyor muyum yada yapmıyor muyum tavsiyelerinizi yazarsanız yada bana ulaşırsanız sevinirim.İyi günler.