fonradar

Tarım Bağkurunda Yapılandırma Sorunu

iyi gunler.
tarim bag kurunda eski mustahsil makbuzlariyle beraber giris bildirgemi de yeni verdim. 96 yilindan bu yana mustahsil makbuzlari var
buna mukabil sadece giris bildirgesini ve evraklarimi alip, bunlari inceleyeceklerini soylediler. yalnız giris bildirgemi ve eski mustahsil makbuzlarimi verirken yapilandirma dilekcemi de beraberinde aldilar yani ben muracaat,mi yaptim ama her ne kadar yapilandirma dilekcemi vermis olsam da borç miktarimi bilemiyorum.

acaba 8 eylule kadar yetismezse dahi yapilandirmadan yine de faydalanabilir miyim?
iyi clismalar.

Ynt: Tarım Bağkurunda Yapılandırma Sorunu

tekrar merhaba,
kendim sordium bari kendim cevaplayayim :)
belki benimle aynı durumda birisi vardir.

96 yılından bu yana mustahsil makbuzlarıyla giriş bildirgemi 27 agustos'ta vermiştim ama internette borc durumumu göremiyordum. dun itibariyle kontrol ettiğimde borc durumum çıkmış görünüyor.
demek ki her ne kadar yapılandirma tarihinde son tarih 8 eylülse de ben 27 agustos'ta ek-5 verdiğim için son ödeme tarihini 27 eylül almışlar.

fakat kardeşimle beraber vermiştik onunki çıkmamış, o tarihe kadar çıkmazsa ne olur işte onu bilemiyorum. bilen var mı acaba?
yani yapılandırma tarihinden 1 ay gecmişse ve hala bag kurda inceleme tamamlanmamışsa durum ne olur?