Tasarruf Teşfik Kesintisi Sorunu?

Merhaba doğru forum bölümünemi yazıyorum bilmiyorum aradım ama bu konuda bi yer bulamadım yanlış sa şimdiden özür dilerim...
Benim tasarruf teşfik kesintisi hakkında bi sorunum var benim 1995-1999 yılları hiç kesintisiz tasarrufum çalıştığım şirket tarafından ödendi muhasebe departmanında çalıştığım için çok iyi biliyorum yattıgını adıma 88.31 ytl toplam tasarruf yattı hatta 1997-1998-1999 yıllarında şirket aracılığı ile dagıtılan nemalarımıda aldım...

Tasarrufların faiz ve nema toplamlarının ödenmesi ile Son çıkan kanundan sonra tasarruf ödememi almak için ziraat bankasına gittiğimde adıma yatan hiç tasarruf olmadığı söylendi sanırım çalıştığım şirket 3 aylık formları zamanında bankaya göndermemiş..

Ziraat Bankası Tasarruf Teşvik Kesintisi bölümü ile yaptığım konuşma sonucunda mutal suretle 3 aylık form ve dekontların kendilerine ulaştırılması gerektiğini söylediler..Bende 1999/11 ay da çıkmış olduğum şirkete başvurarak bu evrakları istedim... Fakat Şirket resmi evrak saklama süresi olan 5 ve 10 yıllık süreyi geçtiği için evrakları arşive kaldırıldığını sonrada attıklarını söyledi ve bu evrakları tarafıma vermediler.... Maliyenin sattığı dijital ortamda bilgileri hazırlamak için hazırlanan programı almak istemedikleri gibi uğraşmadılar bile

Ziraat Bankasından masrafları bana ait olmak üzere istemelerini rica ettim ama olumlu sonuç alamadım Bu konuda yürürlükten kalkan bu yasa için muhatap bulamıyorum faiz ve ana para ile birlikte 950-1.000 YTL alacağım var ama alamıyorum acaba yasal olarak yapabileceğim bişey varmıdır bana yol gösterirseniz çok sevinirim

Şimdiden Teşekkürler