Taşıt Kartı

kadir34

Katkı Sunan Üye
ulaştırma bakanlığından aldığımız yeni araç taşıt kartları artık e-devlet üzerinden alınıyormuş (K-belgesi)
e devlette yetkili olduğum firmaları sorguluyorum şirket çıkıyor, taşıt kartı kısmında sorguluyorum çıkmıyor,
mersisden ulaştırma bakanlığıyla alakalı yetki tanımlamasımı yapmam gerekiyor, gerçi bulamadım öyle bir menü,
bilgisi olan varsa yardım rica ederim

ulaştırma bakanlığından aldığımız yeni araç taşıt kartları artık e-devlet üzerinden alınıyormuş (K-belgesi)
e devlette yetkili olduğum firmaları sorguluyorum şirket çıkıyor, taşıt kartı kısmında sorguluyorum çıkmıyor,
mersisden ulaştırma bakanlığıyla alakalı yetki tanımlamasımı yapmam gerekiyor, gerçi bulamadım öyle bir menü,
bilgisi olan varsa yardım rica ederim
Merhaba,ilk defa K belgesi alacak şirketiniz sanırım.Bunun için Ulaştrıma Baknalığı bölg.müdürlüğüne gidilmesi gerekiyor.İstanbulda Atatürk Havalimanı tarafında ,evraklar ile birlikte şirketin yazı ile yetkilendirdiği şirket çalışanlarından birisi yapabilir,ekinde sigorta hizmet listesi eklenebilir.Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi,ruhsat,imza sirküsü,bir dilekçe ile hangi belgeyi ist.belirtip evrakları ekleyip halledebilirsiniz..İsterseniz telefon ile arayıp teyit edin evrakları iki kere git gel olmasın.

teşekkür ederim cevap için, konuyu hallettim,
K belgem vardı yeni aracı e-devlet ten ekleyemiyordum,
bahsettiğiniz yere dilekçe verdim yetki tanımlaması şeklinde, sorun halloldu