fonradar

Tavsiyeleriniz

Staja başlamada hangisinden çalıştınırz

• CD seti

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kitaplar

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Çalışma sistemi hakkında tavsiyeleriniz, mesela kitapdan ı çalışmak lazım, yoksa CD den mi....Çıkmış sorularamı bakmak lazım_? ezberlemek mi lazım? yoksa test soruları çöze çöze yutmak mı? sizler ne yaptınız, hangi kaynakalrı tavsiye edersiniz? hangi alanlara derslere ağırlık vermek gerekli? hangileri kolay hangileri zordur...
Staja başlamada islediğiniz yolu gösterirseniz, bir sürü için örnek teşkil edeceksiniz. Önerileriniz ?

Bu konuda yazılmış çok mesaj var ancak burada tekrarlayalım da salt bu amaçla açılmış kaynak bi başlık olsun.
Ben ilk girişimde kazandım sadece islam çankayanın kitabını iki kez okudum, başka bir kaynaktan yararlanmadım.

Abi nasıl yetiştirdin 2 kez okumayı ? Ne kadar sürde okudun ? Kasıma ne kaldı bendaha 1 kezin yarısında bile değilim.

Birincisinde anlayarak yavaş okudum notlar aldım, ikincisinde konuları daha hızlı geçtim. Sadece hafta içi akşam yemeklerinden sonra 2 şer saat baktım bunu 2 ay sürdürdüm, tabi bazı günler kaytardım, genelde tv karşısında sıkılmadan çalıştım.

CD ler güzel arkdaşım

bilgisayardan sıkılıyo isen bir tur yap gir sınava 70 garanti

ben öyle yaptım

peki bu cd leri nereden bulabilirim bana kopyalayıp yollayabilirmisiniz.?

bu cd leri bulunduğunuz yerin smmm odalarından alabilirsiniz

kopya ile yollanamaz çünkü sürekli kullandığınız bir bilgisayara kurmanız gerekiyor ve başka bir bilgisayarda çalıştıramıyorsunuz. kullan-at gibi birşey bunlar ayrıca başkasına da devredilemiyo