fonradar

Telefonla Aranma Olayı Nedir ?

tura

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.
Önceki sınav sonuçlarında telefonla arandı aranmadı diye birşeyler yazılıyor bu nedir
yani tesmer başarılı olanları tek tek bi arıyor yoksa odalar mı arıyor

Ynt: Telefonla aranma olayı nedir ?

sonuçlar faksla odalara bildiriliyor.oda başkanıda ruhsat almaya hak kazananları arıyor

Ynt: Telefonla Aranma Olayı Nedir ?

sibel hanım hevesimizi kırmayın lütfen :( yani dört taneden geçmek bile aranabilecek kadar büyük bir başarımıdır:) vayy bee :D

M.Gür ' Alıntı:
sibel hanım hevesimizi kırmayın lütfen :( yani dört taneden geçmek bile aranabilecek kadar büyük bir başarımıdır:) vayy bee :D

bende sanmıyorum aranacağını ne diyecekler 4 dersten geçtiniz hadi iyisiniz :)

arkadaşlar

Aranma olayı için birşey diyemem amaaslında son sınavda 4 taneden geçmek bence başarı ..
7/7 hedefleyerek girmiştim .İlk vurgunu meslek sorularını görünce hedefim 6 oldu sonrasında da bayağı aşağıda şuan...
yani telefon beklemeyenlerdenim :mad:

icinar ' Alıntı:
arkadaşlar

Aranma olayı için birşey diyemem amaaslında son sınavda 4 taneden geçmek bence başarı ..
7/7 hedefleyerek girmiştim .İlk vurgunu meslek sorularını görünce hedefim 6 oldu sonrasında da bayağı aşağıda şuan...
yani telefon beklemeyenlerdenim :mad:

Arkadaşım aynı durumdayız gerçekten 4 ders büyük başarı, kendim için bende aranma beklemiyorum ama Arkadaşlar arandıkan sonra sonuçlar nette yayınlanıyor bu bağlada aranma haberi bekliyoruz hak edenler için:)

acaba cep telefonunumu sabit telefonumu arıyorlar
???

ooo benim odaya verdiğim telefonlar çoktan değişti kaçsene önceydi
ama tesmerin sınav hizmetlerinde yeni telefon numaram var

serengeti ' Alıntı:
ooo benim odaya verdiğim telefonlar çoktan değişti kaçsene önceydi
ama tesmerin sınav hizmetlerinde yeni telefon numaram var
tesmerdeki numaradan değil odaya verdiğin numaradan ulaşmaya çalışıyorlar.Bir arkadaşımında odaddi numarası eskiydi ve ogün aranmamıştı sınavı kazanmış olması rağmen

Arkadaşım odalarda kayıtlı telefon numaralarından jest mahiyetinde yeni meslek mensuplarının aranmasıdır?