Telif Hakkı

mes_ar

Tanınmış Üye
Üyelik
23 Mar 2007
Mesajlar
1,933
Konum
İSTANBUL
Merhaba arkadaşlar,
Bir vakfı tanıtım amaçlı bastırdığı dergisiyle alakalı bir telif hakkı ödemesi yapacak. Bu ödemeyi gider makbuzu ile yapacak, oran kaç olmalı?
 
S

SİBEL

Ziyaretçi
Ynt: Telif Hakkı

Yorum olarak
Gelir Vergisi Kanunu 94 madde 2/a bendi ile gvk 18 madde ye göre %17 diye düşünüyorum.
 
Üst