Temmuz 2008 Dönemi Ruhsatları

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan sami
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Temmuz 2008 Dönemi Ruhsatları

nasıl yani ismmmo için mi söylüyorsunuz..eğer bana bi mesaj bi email atmadan temmuz ruhsatlarını verdilerse küllüm oy alamazlar..

akara ' Alıntı:
nasıl yani ismmmo için mi söylüyorsunuz..eğer bana bi mesaj bi email atmadan temmuz ruhsatlarını verdilerse küllüm oy alamazlar..

mesaj attılar diye biliyorum...en azından benim cevremde herkese geldi

Ynt:

Tam 6 aydan beri issizim. ve Mali Müşavirim büromu kapattım iş arayayım dedim.
İş görüşmelerine çağıran yerlere gittim 1500 tl ye kadar indim. yok arkadaşlar yok iş yok. Gittiğim firmaların bazıları ukalaca dalga geçiyor Anlamış değilim. borç gırtlağa kadar çıktı. Aç kaldım artık bu akşam evde kuru ekmek vardı buharda ısıttım yedim.
Ana haber bülteninde beni boğaziçi köprüsüne çıkmışken görürseniz hiç şaşırmayın. çıkacağım köprünün tepesine ?
İşletme fakültesinden aldığım diplomam ile smmm ruhsatımı da yakacağım yakmazsam ne olayım...

insan kaynakları sitesinden alıntı...

tamam yeni bilgilerinizi girdim deyip yeni cep nomu girmeyen ismmmo çalışanına sevgilerimle..

Yine de odamız insaflı çıktı bir dahaki ruhsat dağıtımı için bilgilendirileceğimi 4 5 marttaki için bana ulaşamadıklarını söylediler..bu durumda kasım2008 ruhsatlarının dağıtım törenini bekliyorum..Allah sağlık sıhhat verirse.......

akara ' Alıntı:
Yine de odamız insaflı çıktı bir dahaki ruhsat dağıtımı için bilgilendirileceğimi 4 5 marttaki için bana ulaşamadıklarını söylediler..bu durumda kasım2008 ruhsatlarının dağıtım törenini bekliyorum..Allah sağlık sıhhat verirse.......

bende kasımı bekliyorum bu dönem hak kazndım acaba ne zaman verecekler

ismmmo sitesinde fotoğraflara bakılırsa 6. ay da olmuş geçen sene bu yıl da mayıs sonuna doğru bilgi almak gerek diye düşünüyorum..