Temmuz 2008 Sınavında Başarılı Olduğunuz Dersler?

Temmuz 2008 Sınavında geçtiğiniz dersler hangileridir?

• Finansal Muhasebe

Kullanılan: 0 0.0%
  • Finansal Tablolar Analizi

• Maliyet Muhasebesi

• Vergi

• Genel Hukuk

• Meslek Hukuku

• Denetim

• Kullanılan toplam oy
    0

the accountant

Katkı Sunan Üye
genel olarak Temmuz 2008'de hangi derslerden başarılı olunduğunun görülmesi amacıyla açılan ankettir. dikkat edilmesi gereken sadece bu dönemde girip de başarılı olduğunuz derslerin işaretlenmesi gerekmektedir, yoksa Temmuz'dan önce verdiğiniz dersleri lütfen işaretlemeyiniz.

Ynt: Temmuz 2008 Sınavında başarılı olduğunuz dersler?

maliyet, m.hukuku, finansal...oysa ben 7/7 hedeflemiştim :(

7/7 :D

Darısı sizin başınıza üzülüp moral bozmak yok yola devam daha çoook işimiz var ;)

ben martta 3

temmuzda 3

temzileyebildim

iyi notlarla

ama şu genel hukuk dersinden 2 kez kaldım

tavziyesi olan var mı arkadaşlar ?!?!

genel hukuk'tan ben de geçemedim ama tahmin ediyorum temmuz sınavında bu kadar kişinin bu dersten başarısız olmasının sebebi sorulardan birinin Arif Kocaman'ın kitabının dışından gelmesi, birinin de daha önce hiç sorulmamış bir bölümünden gelmesidir.

ben temmuzdaki soruların ilk 2'sinin cevabını bulamadım arif kocaman'ın kitabında. hangisini cevabı var?

bağ-kur'a tabi olanların sorulduğu soru genel hatlarıyla arif hoca'nın kitabında yazıyor.

daha çok katılımcı bekliyoruz. 17'de kalmış. Aynı dönemde başarısız olduğunuz sınavlar sorusuna 65 kişi oy vermiş. Aynı arkadaşları buraya da oy kullanmaya bekliyoruz. Malum, oy kullanmak bir vatandaşlık görevidir.

ben denetim dersinden kurtuldum.vergi ksldı sadece ikisinden girmiştim.Forumda dikkatimi çeken şu oldu.vergi ve denetiden temmuzda herkes geçti galiba, hiç yakınan yok.geçen sene forumda vergi ve denetimden herkes dertliydi. bu sene başka dersler var.hayırlısı herkes için, dilerim hepimiz geçeriz.