Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Tura tesmer değil ama sen uyuyon sanırım:) Bi kaç sayfa geriyi oku

bizim oda gelmedi diyor... tesmer odalara gönderdik diyor dedim hatta afyon odası açıklamış:) kargodan olabilir o zaman dedi... peki dedim...

hayırlı haberler alırız inş.bu mübarek gecede..

arkadaşlar istanbul smmm odası ile de görüştüm, sonuçlar geldi ama öğleden sonra arayın dedi ???

Arkadaşlar büyük şehirlere sonuçlar kesin ulaştı. Diğer şehirlerede bi kaç saat sonra ulaşır.

izmir odasından olan varmı

geçen sınavda saoyadı d ile başlayan arkadaşım arandıktan yarım saat sonra nette yayınlandı.heyecanlanmayın lütfen herkesi sakinliğe davet ediyorum

bende izmir odasındanımda ondan..

çitlembik ' Alıntı:
geçen sınavda saoyadı d ile başlayan arkadaşım arandıktan yarım saat sonra nette yayınlandı.heyecanlanmayın lütfen herkesi sakinliğe davet ediyorum

demesi kolay ama heyecanlanmamak elde değil... çok stresliyim offfff.....

gülümse1907 ' Alıntı:
Arkadaşlar büyük şehirlere sonuçlar kesin ulaştı. Diğer şehirlerede bi kaç saat sonra ulaşır.

öyle deme gülümse saat 8,50 de afyondan aranan arkadaş var. öyle ki notlarını bile söylemişler :) az yukarıya bakarsan... tesmer afyona iki cadde aşağıdan daha çabuk yollamış ;D

Arkadaşlar İzmir Tesmer Bora bey öğleden sonra sonuçların ellerine ulaşacağını söylüyor...

umutburcak ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:

öyle deme gülümse saat 8,50 de afyondan aranan arkadaş var. öyle ki notlarını bile söylemişler :) az yukarıya bakarsan... tesmer afyona iki cadde aşağıdan daha çabuk yollamış ;D

Eğer tesmerde tanıdığı varsa öğrenmiştir. Odasına ulaştığını düşünmüyorum. Kolayı var. Arayın Afyon odasını sorun.

istanbul odası derki, kazananları aramaya başladık, saat 6 gibi de tesmerin internet sitesinden sonuçlara ulaşabilirsiniz..

gülümse1907 ' Alıntı:
umutburcak ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:

Eğer tesmerde tanıdığı varsa öğrenmiştir. Odasına ulaştığını düşünmüyorum. Kolayı var. Arayın Afyon odasını sorun.

afyon odasını ben aradım sonuçlar elimizde dedi.