Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

sevengül msj yazabiliyomuş bunuda öğrenmiş olduk :)

Elfin geçti diye biliyorum. Yazdı bugün foruma sanki.

arkadaşlar bekelyin sabırla meyvelerini alacaksınız emin olun .......

1517 noldu senin sonuçlar noldu takip edemedim forumu kaç dersin vardı sonuç ne??

RABBİM kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah.
ÇOK ŞÜKÜR BİTTİ.
ama nedense hiç sevinemiyorum
sebebini bilmiyorum

aradı şimdi haberdar etti elfin, çok sevindim., geçmiş :)

Yaa 1517 sana dün gece msj yazdım ama arada kaynadı demek.

Biz sivasın has yiğidosuyuz aslanım. Gir msn space sayfama gör resimleri. Bizzat kendi çekimim.

Yakışıyor mu koca mali müşavire iftira atmak, yazık yazık :)))

Bir de mali müşavir olacan, Müşavirliğinden utan :)

Yaw arkadaşlar hep arayanlar arananları yazıyorsunuz. Bu sonuçlar internete ne zaman verilecek, bugün verilmez mi acaba? Bu soruma cevap istiyorum lütfen.

arkadaşlar bende kazandım kendim aradım öğrendim beni aramadılar sonra tekrar aradım kazandığımı öğrendiğim için listeden siliyorlarmış arandı diye haberiniz olsun o yüzden arama yapılmoyurmuş öğrenenler için

Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. İnşallah biz de aynı güzel haberleri alırız.Ben Zonguldak'tayım.Bu saat oldu daha sonuçlar ulaşmamış ellerine.Sanırım ben odadan önce öğrencem netten.Bu 3. girişimdi hiç bu kadar öğrenmek istemedim sonuçları.Nedense bu sefer daha farklı bir heyecan var. İnşallah beklediğimize değer.

ozbilek ' Alıntı:
1517 noldu senin sonuçlar noldu takip edemedim forumu kaç dersin vardı sonuç ne??
arkadaşım ben aradım onları.bitti dediler :)
ama arayan daha yok bekliyorum.ikinci kez aradım geçtin be kardeşim düş yakamızdan dediler ;D
arayan soran yok ama.

Heyyoooo sonuçlar yüklendi, hadi hayırlı olsun...

Ortaya karışık bir yazı yazım:)) ve bu şimdilik bayram boyunca nasıl yazarım bilmiyorum...
Dostlar geçen arkadaşlar var:) Fenerli olanların kazanmasına ayrıca sevindim:)
Şükrü saraçoğlunda buluşup; 3 kere; oley oley çekcez...

Ciddi söylüyorum , darısı bizim başımıza.. Beni Eşim aradı:))) oda Bayramlık almış:))) kredi kartına yüklenmişler diye anladım ben:))) bayılmışım rakamı duyunca:)))
Onun dışında beni arayan yok:)))

Heralde tek seferde 7/7 yaparsam ve burda yazarsam küfür eden olur diye; en az 3 ünü bıraktım:))) ya bu bile güzel haa... 3 tanesi kalmış; 4 ünü vermişim.. mesela yani :)))
hani şimdi duyduğum tüm notlar süpriz olacak:) çünkü, ne yaptığımı hatırlamıyorum... Finansaldan bile geçip geçmediğimi hatırlamıyorum.. Ama, heralde vermişimdir o kadar da değil diyorum:) sonra, şeytan diyor.. işim olmazda...
- Ya evde yoksan :))))
Yav onu Orhann abi diyor:)))

Yav şu an bi komedi var:))
"geçen yıl 523658 kişiye bu ramazan gönderemedik, filtre ve yardımlarınızı bekliyorlar. 5560 mesaj gönderin yada 4146060 ı arayın:)) " diye bir mesaj gelmiş arkadaşın cep telefonuna :))) ne yapacağını şaşırdı...

Bende bu güzel günde kutsal günde dualarınızın kabul olmasını dileyerekten bir şey söylemek istiyorum. Adamın biri çölde develeriyle giderken bir adam görür; suya muhtaç aç perişan..
Hemen iner develerinden:) su verir adamı canlandırır.. Adamda, kendine gelince, hemen develere atlar ve o kendine yardım edeni çölde bırakıp, develeri kaçırmış..

Tabi yardım eden adam kalmış öyle, bağırmış peşinden düzenbazın..
- Sakın ha, demiş.. Bu yaptığının anlatma başka yerde..
Düzenbaz, dönmüş geri gelmiş...
- gardaş hayırdır demiş.. niye böyle dedin...
- Birisinin gerçekten yardıma ihtiyacı olur; ve yardım edilmez... Bu yaptığını bilenler yardım etmez.. onun için demiş, kimseye anlatma...
- adam tabii düzenbaz olan; gülmüş...
Nıhhahahahahahah, kötüyüm ulenn kötüyüm, selena da ölecek demiş:))))

Gecenizde Dualarınız kabul olsun..
Herkese iyi bayramlar...