Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Meral kaleli arkadaşım:)
Boş vaktim yok:) sadece ticaret lisesi alışkanlığı f klavye:)
Ayrıca, üzmedim inşallah..Buna çok üzülürüm..
Ayrıca, boş vakit..? dedim ya, okuyup 5 aydır giremiyorum..Bulmuşum bugünü kaçırırmıyım:))
Malesef yok vaktim, biraz oruç , biraz sinir sitres, birez bürokrasi,, arada stresi yanlış yazma:) oluyor böyle şeyler. Ama, siz bir ekranın arkasında, ben bir ekranın... Görmeden yargılamayalım derim size:)

Tekrar kırdıysam özür:)
sevgiyle..

meralkaleli ' Alıntı:
daihan sınav sonuçları ne zaman açıklancak bilen varmı derekn bir duyum alan varmı ist.odasından falan diye sordum o soruyu soran benim çok sıkıntı içindeyken boş vakti olanlarda senin gibi yazıyorlar işte bu ne yaa >:(

Yine bize hüsran
Bize yine hasret var

Yine bize tesmer günler düştü
Eyvahhhhh ??? ::)

60+? Faxsına başlasakmı ;)
72 punto arial black

mart/2008 sınavında tek ders 3. giriş olarak vergiye girdim, açıkçası sınava girerken ve çıkarken pek umudum yoktu ama sonuçlar açıklandığında 57 ile geçmişim. inaın notları bol..

Umudunuzu yitirmeyin.

arkadaşım umarım banada bol olur notları yazın çok güzel benimde tek dersim ve 3.girişim.elimden geleni yaptım yarım yamalak ama umutsuzum.umarım notları booooldur.

arkadaşlar arayın,sorun
fax çekin
sıkıştırmak lazım

ben kendi şahsıma 6 kere aradım bügün
cevpları paylaşayım isterseniz;
1- komisyonda
2- açıklanır açıklanmaz nete koyacaz
3-bir bilgi vermemiz mümkün değil
vs
vs

iyice varmışız tek dersi olan hafta sonu kesin smmm patlaması yaşanacak ;)
tabi diger arkadaşlarıda unutmadan onlarda umarım girdikleri derslerin hepsini vermişlerdir

atg ' Alıntı:
arkadaşlar arayın,sorun
fax çekin
sıkıştırmak lazım

(312) 475 53 00 Nolu telefon sabah cevap veriyordu. Şimdi ise düşmüyor. Dıt dıt diyo ve kapanıyor. Siz hangisini arıyorsunuz. 444 lü olanı mı?

evet gülcan ordanda 2-3 falan tusla bosuna yazmasın operatore bağlannıyor ve tabikide acan yok herzamanki gibi

levent037 ' Alıntı:
evet gülcan ordanda 2-3 falan tusla bosuna yazmasın operatore bağlannıyor ve tabikide acan yok herzamanki gibi

Levent anlatamadım sanırım. Düşmüyor. Yani operatör çıksa dediğini yapcam. 8 senedir çalışıyorum santral kullanmayı biliyorum:)

gülümse1907 ' Alıntı:
atg ' Alıntı:
arkadaşlar arayın,sorun
fax çekin
sıkıştırmak lazım

(312) 475 53 00 Nolu telefon sabah cevap veriyordu. Şimdi ise düşmüyor. Dıt dıt diyo ve kapanıyor. Siz hangisini arıyorsunuz. 444 lü olanı mı?

475 53 00-01-02...10 pbx en az on hat

gülümse1907 ' Alıntı:
levent037 ' Alıntı:

Levent anlatamadım sanırım. Düşmüyor. Yani operatör çıksa dediğini yapcam. 8 senedir çalışıyorum santral kullanmayı biliyorum:)
ozaman iki ihtimal var ya senin tel bozuk yada ordakiler bıktı telefonları cevaplamaktan santralin fişini çekti :
aaaa bu arada sen santral kullanmayıdamı biliyordun aşk olsun gülcan daha önce nie bunu söylemedin: ;)

Alışmışım 475 53 00 aramaya ondan böyle oldu. Diğerlerini de denerim. Tşkler Atg.

yani bizimkide iş daha forumda sayfa 100 ü yeni bulmuş açıklanacak die bekliyip duruyoruzz 200 den aşağısı kesmez tesmeri ;)

aslında arkadaşlar olan oldu geçtik yada kaldık.kendimizi bu açıdan sıkıntıya sokmamalıyız belki.tek sıkıntı ne yapacağını bilememek.yani belisizlik ve belkide hep bir umut.

umarım herkesin gönlüne göre olur sonuçlar ve her çalışan emeğinin karşılığını alır.
güzel haberlerler görüşmek üzere...

leman

bencede cumaya kadar sabırla bekleyelim nasılsa kendi bildiklerini okuyacaklar bunlar, boş yere kendinizi strese sokmayın Arkadaşlar...

gulsevdam ' Alıntı:
bencede cumaya kadar sabırla bekleyelim nasılsa kendi bildiklerini okuyacaklar bunlar, boş yere kendinizi strese sokmayın Arkadaşlar...

Ya insan merak ediyo işte bi an önce öğrenmek istiyor. Hayırlısı olsun.

niye bu kadar az kişi yorum yapıyor, 100 sayfa ama, hep aynı kişiler yazmış, şaştım bu işe, umudumuz yok mu arkadaşlar, nedir?

halbuki sen tecrübelisin yatıştıracaksın milleti :)
tek dersi olan baya insan var geçeriz inş. :)
geçen dönem herkes geçti :) bu dönem tek dersi olanlar çoğunlukta ve yeni girenler yığılma yok ya da millet sahiden bıktı beklemekten ...