Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Bende Ankara odasından öğrendim. İzmirden kimse yokmu bi arasa ya

arkadaşlar,

Bursa SMMM odasını aradım. Hocalardan birtanesi ameliyat olmuş Bayramdan sonraya kaldı dedi.

sm itiraz sonucu daha açıklanmamış genelde bu sonuçtan sonra açıklanır bizimkisi

Benim anlamadığım her dersin ayrı bir hocası yok mu? Bu hoca hasta diye bütün dersler kalabilirmi yahuuu

cuneytglp75 ' Alıntı:
arkadaşlar,

Bursa SMMM odasını aradım. Hocalardan birtanesi ameliyat olmuş Bayramdan sonraya kaldı dedi.
çok geçmiş olsun.merak ettim ne ameliyatı olmuş,
bileniniz var mı?

Aslında bu konuda ne haber çıksa ortada yani.

Biz de hapishane mahkumları gibi çıkan her güzel habere sarılıyoruz.

Gönül bayramdan öncesini istese de şöyle bir durum var.

Geçen dönem geç açıklandı, çünkü yoğunluk vardı ve bu yoğunluğu bol puan vererek izale ettiler , vergi gibi.

Şimdi erken açıklanması demek (fiili süreden erken) yoğunluğun almadığı ve de kağıtların eski usul nizami okunarak puanlarda fazla bankör takılmadığı.

Şimdi bayram öncesinin böyle bir durumu da var.

Hadi sevin sevinebilirsen

heerdeem ' Alıntı:

Geçen dönem geç açıklandı, çünkü yoğunluk vardı ve bu yoğunluğu bol puan vererek izale ettiler , vergi gibi.

Şimdi erken açıklanması demek (fiili süreden erken) yoğunluğun almadığı ve de kağıtların eski usul nizami okunarak puanlarda fazla bankör takılmadığı.

Temmuz/2008 dönemleri hep normal sürede yada daha erken açıklanmış. Bence böyle düşünme. Geçen dönemde haklısın ama adamlar bol verdi puanı. Ama bence o da geç açıkladıklarını telafi etmek için değildi.

heerdeem ' Alıntı:

heeerrrdemmm sevgili arkadaşım ücretsiz kursumuz başlamış geçen hafta ;D
hoca aradı nerdesiniz dedi .siz olmadan asla .....lütfen gelin dedi ;D cumartesi mi pazar mı gitsek ?

Madem ki fıkralar revaçta, bir tanede benden olsun.

Zengin temel ingiltereye gezmeye gider ve iki ay sonra F1 grand prix yarışlarını izler
ve çok hoşuna gider. Hemen 3.000.000 sterlinlik bir yarış arabası alarak bir sonraki F1
acemiler yarışına kaydolur.
Nihayet yarış günü gelir ve 125 turluk yarış büyük heyecanla koşulur, sonuçlar açıklanır.
Temel sonuncu olmuştur.

Sonuç detayları : 6 defa benzin almak için durdu.
4 defa lastik değiştirmek için durdu
125 defa yolu sormak için durdu

cuneytglp75 ' Alıntı:
arkadaşlar,

Hangi hastanede acaba. Bi geçmiş olsuna gitsek. Hem belki tüyo verir:)

Temel ile cemal birlikte sinemaya gitmişler...Filmdeki bir at yarışı sahnesine kadar, hiç seslerini çıkarmamışlar...Tam yarış başladığında Temel,Cemale dönmüş.-Uşağum,gel seninle bir bahse girelim Benderim ki beş numaralı at kazanacaktır...Cemal-(peki),demiş ve iddayı kaybetmiş.Film bitip,dışarı çktıklarında Temel bir itrafta bulunmuş:-Ula uşak,ben sana bir oyuyn oynamışim...Daha önce bu filmi gördüğümden,beş numaralı atın kazanacağını biliyordum...Cemal,pek şaşkın bir halde cevap vermiş:-Uşağum,benimde bu filmi ikinci kez görüşümdür...Ama ben ne bileyim iki defa aynı atın kazanacağını bileyim

cuneytglp75 ' Alıntı:
arkadaşlar,

Konu hastalıksa geçmiş olsun ama 20 gün önce komisyondan ymm abdullah keskin de vefat etti.bilmem sonuçlar nasıl etkilenir.abdullah keskin meslek hukuku sınav sorularını hazırlıyordu.o hazırladı kim okur bilemem...

İMREN ' Alıntı:
cuneytglp75 ' Alıntı:
arkadaşlar,

Konu hastalıksa geçmiş olsun ama 20 gün önce komisyondan ymm abdullah keskin de vefat etti.bilmem sonuçlar nasıl etkilenir.abdullah keskin meslek hukuku sınav sorularını hazırlıyordu.o hazırladı kim okur bilemem...

Yani sonuç olarak sınav sonuçlarının açıklanması bayramdan sonraya mı kalıyor.
Yok artık bu kadar da ayıp yani.Şaka gibi yaa...

biri vefat etmiş biri hasta
???
neye yoralım şimdi bu durumu...

m_erduran ' Alıntı:
İMREN ' Alıntı:
cuneytglp75 ' Alıntı:
arkadaşlar,

Yani sonuç olarak sınav sonuçlarının açıklanması bayramdan sonraya mı kalıyor.
Yok artık bu kadar da ayıp yani.Şaka gibi yaa...

Bence bayramdan önce açıklanacak.ama bildiğim bişey olduğundan değil sadece his..

tesmeri aramaya devam edelim arkadaşlar..
bayram sonu olmasın ya..lütfen