Temmuz 2009 sınavında BAŞARILI olduğunuz dersler?

Temmuz 2009 sınavında BAŞARILI olduğunuz dersler hangileri?

• Finansal Muhasebe

Kullanılan: 0 0.0%
  • Mali Tablolar Analizi

• Maliyet Muhasebesi

• Vergi

• Meslek Hukuku

• Denetim

• Temel Hukuk

• girdiklerimden geçemedim

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2009 sınavında BAŞARILI olduğunuz dersler?

vergi ve meslek hukuku

arkadaşım güzel bişey düşünmüşsün ama tekrar girenler başarılı oldukları dersi seçtiklerinde bir önceki sınavda başarılı olduğu dersi seçmiyor. Yani daha önce geçtiği dersin başarı oranı düşüyor.

Murat ÖNDER ' Alıntı:
arkadaşım güzel bişey düşünmüşsün ama tekrar girenler başarılı oldukları dersi seçtiklerinde bir önceki sınavda başarılı olduğu dersi seçmiyor. Yani daha önce geçtiği dersin başarı oranı düşüyor.

zaten ben sadece temmuz sınavının başarı oranını görmek istiyorum bu anketle. diğeri için "temmuz sınavı sonu itibariyle geriye kalan dersleriniz" vb. isimde bir anket açılabilir.

maliyet muhasebesi (60) finansal tablolar analizi (50) hukuk (53 ) sonunda sınav ızdırabı bitti
smmm olmayı haketmişiz türmob öyle söylüyor :)

Tebrikler. Benim aralıkta gireceğim sınavları siz vermişsiniz.....

Kaynur ' Alıntı:
Tebrikler. Benim aralıkta gireceğim sınavları siz vermişsiniz.....
sağolun teşekkür ederim maraton temmuz 2008 de başladı ders ve dönem seçe seçe temmuz 2009 da
bitirdik ızdırabı aralıkta sınava bu derslerden sınava girecekseniz maliyetten artık dağıtım beklemeyin diğer konulara ağırlık verin tablolar analizi ile ilgili yorum yazma konusunda uzmanlaşın hukuk ile ilgili temmuz sınavında
sorulan 3 soru geçmiş yıllarda sorulmuştu kısaca geçmiş yılların sorularına ağırlık verin başarılı olursunuz şimdiden çalışmaya başlayın :)

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. İnşaallah aralık sınavında biter bu sınav stresi , derslerimi vermiş şekilde. ve İnşaallah şansımıza aralık sınavında kolay sorular gelir bu derslerden. Çünkü temmuz sınavında hazılanmış olmama rağmen yapamadım. Sorular zor geldi.... Hayırlısı artık.....