Temmuz 2012 Denetim sınavı hk.

Arkadaşlar, hepinize iyi çalışmalar. Umarım hepimiz emeğimizin karşılığını alır, bir an önce sınav stresinden kurtuluruz. Ben temmuz sınavında tek dersten denetimden gireceğim, mart döneminde geçen yıla nazaran soru formatı biraz değişti, komisyon değişti mi acaba? ya da temmuz döneminde değişme ihtimali var mı, ne dersiniz? sınava girecek arkadaşlar nereden çalışıyorsunuz? ben hasan türedi'nin kitabından çalıştım, acaba başka bir kaynaktan da faydalanmalı mıyım?

Ynt: Temmuz 2012 Denetim sınavı hakkında

Ben Martda 60 la geçtim.

Hasan Türediyede baktım dehayada baktım.Mart sınavıda bilgi ve yorumlama esastı ve sınav sorularının değiştiğini gösterdiler.

Buda iki yola çıkar temmuzda zor bir sınav bekliyor görünümü verdi benim gözümde geçtiğime en çok sevdindiğim iki dertden biridir denetim.

kolay gelsin işiniz zor.

denetimde mart sınavı soru şekli değişikti inşallah bu sınav tanım olur :(( sorula hakkında tahminleriniz var mı

Bu sınavda özellikle kanıtların kullanım durumlarına bakmamızı istedi hocamız.
Mesela şu durumda hangi kanıt teknikleri kullanılır gibi..

Arkadaşlar bilmiyorum katılırmısınız ama ben denetim dersine cd den çalıştım mart 2012 de 83 aldım.Çok kaynakla kafa karıştırmaktansa cd ler daha mantıklı gibi geldi.En azından ben yararını gördüm diyebilirim