TEOS'unuzda Bir Gariplik Var mı ?

Arkadaşlar moralinizi bozmak gibi olmasında bu hafta sınavların açıklanmasını beklemeyin bence.1 hafta önceden açıklandığını hiç görmedim ben.mart sınavı 16-17 martta yapılmıştı ve en erken öğrenenler 15 mayısta öğrendiler.temmuz dönemi sınavı da en erken 29 ağustosta açıklanır yada 28 inde.daha erken açıklamazlar.

Arkadaşlar moralinizi bozmak gibi olmasında bu hafta sınavların açıklanmasını beklemeyin bence.1 hafta önceden açıklandığını hiç görmedim ben.mart sınavı 16-17 martta yapılmıştı ve en erken öğrenenler 15 mayısta öğrendiler.temmuz dönemi sınavı da en erken 29 ağustosta açıklanır yada 28 inde.daha erken açıklamazlar.

Geri ye sayım başladı 29 bile olsa son 9 gün allah büyük bu kadar bekledik 2 gün önce 2 gün sonra ne farkeder :(

Size kesinlikle katılıyorum gerçekten böyle bir durum varsa ne kadar erken açıklanırsa o kadar iyi. Zaten Ruhsat alma evresi çok uzun ve zor bir süreç. Hele benim gibi büro açmak isteyen meslektaşlarım için ne kadar erken olursa o kadar iyi. Kaybedilen her sınav zaman ve para kaybı. İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız. Benim sayfamda da sadece denetim kısmında "Başvurdu" yazıyor.

O zaman sadece denetim kaldı desenize

Arkadaşlar denetimin altındaki başvurdu yazısı da gitmiş.Finansal muhasebeyle meslek hukukunu göremiyorum

Şuan yazıların hiçbiri yok, gerçekten sonuçları çok merak ediyorum. 30 Ağustosun resmi tatil olması nedeniyle ben odalara bir iki gün önce haber verileceğini düşünüyorum. Açıkçası sistemde nasıl açıklanacak acaba?(Resmi tatil olması sebebiyle...)

Şuan yazıların hiçbiri yok, gerçekten sonuçları çok merak ediyorum. 30 Ağustosun resmi tatil olması nedeniyle ben odalara bir iki gün önce haber verileceğini düşünüyorum. Açıkçası sistemde nasıl açıklanacak acaba?(Resmi tatil olması sebebiyle...)

Büyük bir ihtimalle bütün dersleri geçen arkadaşları pazartesi aramaya başlarlar.Buradan anlarım hafta ortasıda sonuçları açıklarlar.Madem girmişler ne diye işkence yapıyorlar onuda anlamış değilim