Tesmer'in A-B-C Grubu Sınavları

merhaba,
tesmer'in yapmış olduğı a-b-c- grubu sınavlar klasik sistemde mi yoksa seçenekli mi sınava giren arkadaşlar varsa aydınlatırsa sevinirim,

saygılarımla,

tesmer in yapmış olduğu sınavlar klasik soru cevap şeklinde toplam 60 puan alman lazım smmm mevzuatından 1-2 soru bağkur kanunundan 1-2 soru gelir vergisi kanunundan 1-2 soru sigorta kanundan 1-2 soru bunlar 5 veya 10 puanlık sorulardır, ayrıca tablolardan sorular ve yevmiye maddeleri bunlar toplam olarak 30-35 puan şeklinde veya bunlara yakın oluyor.

teşekkür talşık

sayın talşık cevabınız için teşekkür ediyorum.
siz bu sınavlara girdiniz mi acaba. soruların zorluk derecesi hakkındada bilgi verebilirmisiniz.
saygılarımla

Bu sınavlara girdim en son 25,06,05 de olanla bitirdim, aslında bilen bu işler ile uğraşanlar için zor değil tanımlar için ezber gerekiyor.

teşekkür

sn. talşık cevabınız için teşekkürler, anladığım kadarıyla çıkmış sınav sorularından yararlanmak sorulan soru mantığını anlmak ve bazı konularda ezber yapmak gerekecek, siz en son sınavı 25/06/2005 te verdiğinize göre ruhsatınızı almışsınızdır, bundan sonra size meslek hayatınızda başarılar dilerim. darısı bizim başımıza
saygılarımla,
bilal akkuş