fonradar

Tesmer'in Mail Adresini Bilen var mı ?

tesmerin mail adresi var mı arkadaşlar denetim dersinden 26 almışım 1.ve 3. sorularım tamdı 2. sorudan da tam olmasada açıklamasını yaptım nasıl 26 aldım hayret bişey

Moderatör tarafında düzenlendi:
tesmerin mail adresi var mı arkadaşlar denetim dersinden 26 almışım 1.ve 3. sorularım tamdı 2. sorudan da tam olmasada açıklamasını yaptım nasıl 26 aldım hayret bişey

tesmerin mail adresine mail atmak birşeyi değiştirmez. sınava hazırlandını düşünerek varsayarsak; meslek hukukundanda sınava girdini düşünürsek; sınava itiraz hakkı olduğunu bilmen gerekir diye düşünüyorum. bekledinden az not geldi ise sınav sonucu açıklandıktan itibaren 15 gün içinde itiraz hakkınız olduğunuda hatırlatmak isterim. saygılar.

onu biliyorum ama bazıları hiçbirşey değişmiyor diyor. denetim sorusunda 1. soruyu yaptım sadece 2 şık yazmadım boş bakiyeli doğrulama sorusunu hem tam hem de tanım bile yazdım diğer sorulardan da terim olarak tam olmasada açıklamasını yaptım buna rağmen 26 almışım :( nasıl okuyorlar ne bekliyorlar anlamadım sizce mahkemeye gitmeli miyim???*