Ücretsiz izinde rapor alınması

odemirkol

Katkı Sunan Üye
Merhabalar;
Bir çalışanımız sağlık sebepleri ile 1 aylık ücretsiz izin almıştı.Temmuz ayı için eksik gün bildirimini ve e-bildirgeyi 02 ücretsiz izin kodu ile gönderdim.Daha sonra çalışanımız ameliyat olmuş ve ücretsiz izin tarihinide kapsayan 3 aylık bir rapor almış (özel hastaneden).Şimdi Ağustos ayı için eksik gün bildirimini yaparken raporu kullanmam lazım fakat Temmuz ayında verdiğimiz belgelerdeki 02 kodunu 01 hastalık olarak bir dilekçe ile düzelttirmemiz mümkün olurmu acaba? Ya da eskiyi düzeltmeyip sadece bundan sonrası için mi raporu kullanmalıyım.Yardımcı olursanız sevirim.
Saygılar;

Merhaba;

Aynı durum benim de başıma gelmişti.
Bende konuyu açıklayıcı bir dilekçe yazarak, SSK Müdürlüğü'ne gönderdim.Tabi ki önce teyid alarak.
Bir problem çıkmaz merak etmeyin.Zaten gönderdiğiniz dilekçenin arşiv odalarında el değmeden farelere yem olacağını düşünürsek.... :)

Kolay gelsin.

HResources' Alıntı:
Zaten gönderdiğiniz dilekçenin arşiv odalarında el değmeden farelere yem olacağını düşünürsek.... :)

Evet haklısınız..Bence 02 veya 01 kodları neden eksik olduğunu belirtmek üzere tasarlanmış ve kimse Ücretsiz izinliymiş bak rapor almış neden bunu 01 yapmadın demez,sayın HResources'in dediği gibi... :lol: :lol: