UFRS-TFRS eğitimi sınav

stonhand

Tanınmış Üye
Eğitimde türmobun sitesinde bir sınav olacğaı ve bu sınavdan geçtikten sonra denetim eğitimlerine başlayacağımız bilgisi verilmişti. türmobun sitesine eğitim bölümüne tc kimlik ve şifre giriyoruz sistem hala çalışmıyor bu konu hakkında bir bilgisi olan varmıdır bu sınav yapıldıda benmi atladım ne iştir anlamadım. Bugünde mesaj atmışlar yok denetim eğitimleri başlıyor demişler bugün gene sisteme girmeye çalıştım gene girmiyor türkçesi bir sınav yapıldımı yapılmadımı yada sınav yapılmadanmı denetim eğitimlerine başlanacak ?

Ynt: UFRS-TFRS eğitimi sınav

Merahaba,
Şu aşamada görünen bir sınav yok. Gelen mailde TTK ve KOBİ-TFRS yüzyüze eğitimlerini ve bu 36 saatlik Denetim eğitimini tamamlayanlar daha sonra yapılacak 42 saatlik yüz yüze eğitime katılmaya hak kazanacaklar diyor. Sistem belki saat 10 da açılabilir.
Sisteme girerken TC kimlik numaranızın başına "TEE-" yazmak gerekiyor.(ek bilgi)
Saygılar.

merhabalari
36 saatlik eğitimin ardından test yapılacakmış ama bu testli değerlendirme daha önceki eğitim cdlerindeki gibi sınavmı, süre varmı bilgisi olan varmı????

Arkadaşlar bu uzaktan denetim eğitimi sadece istanbul odası için migeçerli?
çünkü ben izmir odasına kayıtılıyım odayı aradım daha başlamadı dedi.

Şimdilik İstanbul için.

"Kendinizi Deneyin" linki İstanbul Odası için 9-14 Mayıs tarihlerinde aktif olacak ve başarana kadar (yüz yüze eğitim hakkını elde edinceye kadar) sınava giriş hakkı tanınacakmış. İlgili bilgi İSMMMO sitesinde de var.

Tesmer ''kendinizi deneyin'' alanı aktif ve testinizi yapabiliyorsunuz. herkese başarılar...test sonucu olumlu ise ekranda eğitimi katılabiliyorsunuz şeklinde dönüş yapıyor....

bilginize,

ben 10 kere girdim tam çözüyorum sistemden atıyor.hata oluşmuşmuş.artık çok moralim bozuluyor sürekli sonu belli olmayan işlerle uğraşmaktan bunaldım

Peki bu sınavlara girmek zorunlu mu? Ben zorunlu değil isteyen girecek diye biliyordum ama oda mesaj göndermiş başvuru yapın diye.Bilgisi olan var mı.

sınavı vermez/veremez iseniz yüzyüze denetim eğitimine giremiyorsunuz.

Yüzyüze denetim eğitimi nedir. Sınavlara girmek zorunlumu?

denetim ile ilgili eğitimi tamamlamak ve TÜRMOB sertifikasını almak istiyorsanız sınavı başarmak zorunlu. Ayrıntılı bilgi portalda mevcut.