Umarım Herkes Başarır

gursoyorman

Katkı Sunan Üye
umarım herkes insan muamelesi göeceği bi şekilde staj görür bize kısmet olmasa da ölmek üzereyken atlattık hiç olmazsa

Ynt: bence birileri bu mesleğe girmsin diye kampanya başlatmalıyız

Meslağin aksaklıklarını görüp bunları düzeltecek olan bizlerin, bizden sonra mesleğe girmek için çabalayan insanlara yardımcı olmamız gerekir. Bence heves kırmamalıyız.

Saygılarımla,

Ynt: umarım herkes başarır

ewet çok haklısınız ben de karadenizde ki balık gibi çırpındım stajda sesimi duyurmak için çırpındığımızla kaldık kıydılar da kıydılar kıydılar da kıydılar 2 satırı vermemek için inanılmaz bi meslek savaşı werdiler

KASIM 2OO8 FİNANSAL MUHASEBE

Arkadaşlar temmuz finansal muhasebe sorularına ulaşamadım temmuz soru ve cevaplarını siteye atarsanız çok sevinirim bu derste nelere dikkat etmemiz gerekiyo yardımcı olusanız ve görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu olurum herkese başarılar kolay gelsin

Ynt: KASIM 2OO8 FİNANSAL MUHASEBE

ardadonmez ' Alıntı:
Arkadaşlar temmuz finansal muhasebe sorularına ulaşamadım temmuz soru ve cevaplarını siteye atarsanız çok sevinirim bu derste nelere dikkat etmemiz gerekiyo yardımcı olusanız ve görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu olurum herkese başarılar kolay gelsin

imkanın varsa kursa git arkadaşım... finansal muhasebe ortalama yükseltme dersidir.

Ynt: Umarım Herkes Başarır

doğuda kursm mu var kimse bile yardımcı olmuyor
herkes hain

Sorulara ulaşabildiniz mi?

türmobun sitesinde var sende biraz dikaktli ol aaa herkese hain diyeceğine uyanık ol biraz

ardadonmez ' Alıntı:
doğuda kursm mu var kimse bile yardımcı olmuyor
herkes hain

imkanın varsa yazdım.. yani imkanın varsa git... herkese hain diyecek kadar agresif olma lütfen. herkes dediğine göre çevrendeki ailende dahil hepimiz hainiz.