Use CD' leri

merhaba arkadaşlar
uzakdan eğitimle ilgili sorum olacakdı diyelim ki ilk cd bitirdik her ne kadar dinlesemde ertesi gün unutuyorum her dersden ayrı sınav sorularımı geliyor sonraki cd de yoksa tek bir sınavdamı oluyoruz bide 10 soruyu cevaplayamzsak sonuç ne olur synı cd tekrar mı dinlemk zorunda kalırız yoksa dersimi dinlemek zorunda kalırız
herkese iyi çalışmalar

CD içinde anlatılan dersler içinden karışık şekilde 10 soru geliyor, eğer 10 soruda gerekli doğru sayısını yakalayamazsanız tekrar değişik 10 soru geliyor yadani CD yi baştan dinlemek gibi bir yaptırım yok.

o zaman cd falan dinlemeye gerek yok gibi atıp tutturana kadar soru gelsin :D,
zaten anlamıyorum değişen çok müfredat olcak yakında ki olmaya baslıyor yavas yavas benim tanıdığım bu tesmer cdlerdeki müfredatı değişirmez.3.dünya ülkesinde yaşıdığımız için
bende laptopuma yülkedim zaten işte çalıştığım yerde yanımda açıyorum sesini kısıyorum sayfaları geçiyorum farkedersem.
Bence bu USE amacına ulaşamamıştır.

herkesi onurlu bi meslek hayatı diliyorum

sami' Alıntı:
o zaman cd falan dinlemeye gerek yok gibi atıp tutturana kadar soru gelsin :D,
zaten anlamıyorum değişen çok müfredat olcak yakında ki olmaya baslıyor yavas yavas benim tanıdığım bu tesmer cdlerdeki müfredatı değişirmez.3.dünya ülkesinde yaşıdığımız için
bende laptopuma yülkedim zaten işte çalıştığım yerde yanımda açıyorum sesini kısıyorum sayfaları geçiyorum farkedersem.
Bence bu USE amacına ulaşamamıştır.

herkesi onurlu bi meslek hayatı diliyorum

Bende aynısını yapıyorum.