fonradar

Uygulamada internetten vizite gönderiliyormu hâlâ

SERAY

Katkı Sunan Üye
Uygulamada internetten vizite gönderiliyormu hâlâ.
şayet gönderiliyorsa ben ekranı bulamadım.uzun zamandır yapmadığım için unutmuşum ::)

nerden giriş yapılıyor?

Ynt: Uygulamada internetten vizite gönderiliyormu hâlâ

Sigortalı hesap fişinimi kastediyorsunuz

hayır.sorum gayet açık aslında.

Pardon o zaman ben çekiliyorum bekleyin sorunuzu anlayanlar cevaplasın

alınganlığınızın sebebini anlayamadım ama siz bilirsiniz cevaplamayın.

Alınmadım tabi ki ama sanki ben bilipte cevap vermiyormuş gibi tavır takındınız. Yanlış

Vizite kağıdı kalktııııııı. 5510 ile birlikte yok.

lütfen sorumun cevabı haricinde yazışmak istemiyorum.size iyi günler dilerim.

Vizite kağıdı kalktııııııı. 5510 ile birlikte yok.
teşekkür ederim cevabınıza.

Aslında bir şey yazmayacaktım.Ama sayın Seray ın son cevabı beni yazmaya zorladı.
Demekki bu forumda sayın SERAY ı sorularının cevapları haricinde yazışmaya zorlayanlar var ki sayın SERAY soruları haricinde yazışmak istemediği hususunu özellikle belirtmek zorunda kalmış.

hayır şunu demek istemiştim sn metyo.

Çok yoğun bir iş tempom var.Bazen acil cevaplar aramak zorunda kalıyorum.
Bu esnadada konunun şu veya bu şekilde birden değiştiğini başka yönlere kaydığını görüyorum.Ha bunları söylerken karşı taraftaki arkadaş beni polemiğe çekıyor demiyorum,yanlış anlaşılmasın.Ama insanız bazen herkes gergin olabiliyor.Bunun sonucundada kırıcılık olabiliyor.Bunları yaşamamak için konu harici yazmamaya özen gösteriyorum.Bunu demek istemiştim.

Sorumu ilgilenip okuyan,cevaplayan,düşüncelerini paylaşan herkese teşekkür ediyorum,herkese iyi çalışmalar dilerim.

01.10.2008 den itibaren vizite kağıdı uygulaması kalktı.. Ancak sağlık kuruluşları ve hastaneler bunun kalktığından habersiz, başvuranlardan hala daha vizite kağıdı istemektedirler..

Yeni uygulama ile birlikte artık internet ortamından vizite kağıdı yerine sgk sitesi/işveren bölümü/ Çalışılmadığına dair Bildirim Girişi uygulaması getirilmiştir.

Ama hala hastaneler vizite kağıdı istemekte ısrar etmekte, bu durumda çalışanın mağdur olmaması için vizite kağıdı doldurup göndermekte fayda var.