Vergi hukuku kaynağı kafamı karıştırdı??

ben şuanda eray mercanın kitabından çalışıyorum ve kitabın yarısına geldim akıcı anlatıyor ama ozan bingöl deniyor şimdide bu yazar komisyon hocası mı arkadaşlar yardımcı olunuz lütfen bu kitabımı alalım bu dersi şansa bırakmak istemiyorum açıkcası..

Ynt: Vergi hukuku kaynağı kafamı karıştırdı??

son sınavda iki soruyu yakalamış diyorlar indirimli kurumlar vergisi ve a.ş sorusu, zaten indirimli kurumlar vergisiyle ilgili yazıları falanda varmış bu hocanın...ben ozan bingölün kitabından çalışıyorum çok beğeniyorum ama sen istersen bi kitapçıda bul incele aradaki farklara bak sonra al...sana tavsiyem bu olur...kolay gelsin..

smmm 8207
eray mercanın kitabını 2010/4.baskıdanmı çalışıyorsun ?2011 baskısı varmı biliyormusun?

açıkcası bende daha eskisi var arkadaşım yeni basımını bulamadım.onun için yeni bi kitap almayı düşünüyorum.

Ozan Bingöl kitabını yeni aldım ve biraz inceledim. Kitap güzel hem konu anlatımı hem uygulama kısmı dolu bir kitap. Ayrıca Emlak vergisi,Ötv,Veraset gibi diğer kitaplarda olmayan kanunlarda dahil edilmiş kitaba. Ancak bazı arkadaşlar kitap son sınavda çıkan indirimli kurumlar vergisini uygulama sorusunu tutturmuş falan demişlerde kitap zaten ocak 2012 basım :) Yani sınavdan sonra basılmış kitap. Yani bu yüzden çok abartmaya gerek yok bence. Ancak kitap güzel bir kitap tavsiye ederim.