Vergi hukuku nasıl geçilecek...

kitap adı yada not olarak paylaşalım.arkadaşlar nasıll bir yol izlicez.ben aralıkta ilk defa girdim ve sıfır gelecek eminim.

Ynt: vergi hukuku nasıl geçilecek...

Dostum, bu işin şakası yok, tüm vergi kanununu okuyup, ezberleyeceğiz.
Son sınavda, arkadaşların bahsettiğine göre tamamen saçma bir yerden sorular gelmiş.
ÖTV, KDV, Gelir-Kurumlar ne varsa hatmedeceğiz.
Başka yolu yok.

Ynt: Vergi hukuku nasıl geçilecek...

arkadaşım hatmedelim etmeyede bunada beyin derler tüm gün işin yoğunluğu malum yıl sonu vs akşam bitmişiz zaten ya flaş bellek değil ya yükle sınav anında bilgileri döktür of çok çalışmamız lazım çok .Aralıkta ibenimde lk girişimdi ve marttan hem çok korkuyorum hem daha kolay olabileceği ümidiyle sakinleşiyorum ama şuan ful vergi çalışıyorum inşaallah süpriz bir ders gelmezde marta kadar rahat rahat çalışırım :(((

gsgül ' Alıntı:
arkadaşım hatmedelim etmeyede bunada beyin derler tüm gün işin yoğunluğu malum yıl sonu vs akşam bitmişiz zaten ya flaş bellek değil ya yükle sınav anında bilgileri döktür of çok çalışmamız lazım çok .Aralıkta ibenimde lk girişimdi ve marttan hem çok korkuyorum hem daha kolay olabileceği ümidiyle sakinleşiyorum ama şuan ful vergi çalışıyorum inşaallah süpriz bir ders gelmezde marta kadar rahat rahat çalışırım :(((

Korkma, korkacak birşey yok. Buraya nasıl geldin hatırla. Ne sınavlardan geçtin, ne kadar sıkıntı yaşadın di mi?
Bu, hayatındaki belkide son sınav olacak. İçin rahat olsun, belkide hiç ummadığın kadar kolay geçecek.

arkadaşlar benım de son ıkı hakkım..heryerine çalısmamız mümkün değıl kı..bende bellı baslı yerlerıne anca bıkabılıorum..bir arkadaş vardı yücel beyle devamlı konusan..onun sayesinde girdim maliyete sağolsun..tekrar arasa o arkadas bir tüyo alsa aslında çok güzel olacak..

dua etmekten başka çaremiz yok bence çalış çalış ta hangi birini çalış hukuk sınavı da zor bir sınavdı çünkü birçok hukuk dalı var neye çalışılacağını bilmiyorduk ama 2 sınav son sınav dan önceki sınavda çok kolay sorular çıkmıştı ve 100 almıştım umarım vergi hukuku da öyle olur herkese başarılar

arkadaşlar vergi de belediyeler,damga vergisi,emlak vergısi vb.konuları çalışacakmıyız yaa..ben bu konulara hiç bakmıyorum..sadece gelır kdv kurumlar amme vergi mevz. bunlara bakıyorum..