Vergi Ve Maliyet Kitaplarımı Satıyorum

SemaAdnan

Katkı Sunan Üye
Vergi-Maliyet Kitap.Satıyorum Kargo Bana Ait 8 Kitap 50 TL

Deha dersanesinin maliyet ve vergi kitabı, 707 kitabı ayrıca yurdakul çaldağ maliyet kitabı aktif dersanesinin vergi ve maliyet kitabı ayrıca hocanın verdiği notlar sınav için çok işinize yaracak dehanın 3 kitapçığı soru ve cevap konu anlatımları olan kitaplarım satılıktır. kargo bana ait. Yurdakul çaldağ kitabı sadece 30 tl dir piyasada zor bulunur. Ayrı ayrı ya da toplu satışı olabilir.

Son düzenleme:
Sema hanım ben staj başlarken ve geçtiğim 6 dersin kitaplarını arkadaşlara burdan gönüllü gönderdim
belki 70-80 kişiye notları fotokopi çekip gönderdim inanın karşı tarafın ettiği dualar 30-40 tl lerden daha hayırlı ve insanı daha mutlu ediyor.

Hatta bi arkadaşımız staj başlatmayı kazandı gönderdiğim notlarla istememe rağmen benim oğlana bisiklet alıverdi rabbim bi yerlerden mutlaka karşılığını veriyor

İsaya katılıyorum sırf taratıp mail atıcam diye yaptığım harcama 40 tl. İnsanlara destek olmak varken yapmayın. Bu arada yurdakul hocanın kitabı türmobun sitesinde 28 tl sanırım ve sıfır maliyet hesaplayınca sizin ki kulağa pekte hoş gelmiyor. :)

Herkesin kendi fikridir. Paraya ihtiyacım var. almak isteyenler burdan veya özedenl mesaj atabilir. Ay sonunda maaş alıyorum şu an cebimde olan para 34 tl.

ssrt katılıyorum bende ister bedava veririm ister satarım kitap benim ben ne yapıyım kitapları diye sormadım ki?

sema hanım kusura bakmayın sizi kötülemek niyetinde değilim. sizinle durumlarımız maddi yönden aynı
bu işe bulaşan herkes sizin durumunuzda 34 tl var demişssiniz benimde şuan 3,5 tl var artı kredi kartım

alan satan memnun oldukdan sonra problem yok ben sadece satmadığımı ama karşılığını rabbim fazlasıyla verdiğini yazdım

sema hanım kusura bakmayın sizi kötülemek niyetinde değilim. sizinle durumlarımız maddi yönden aynı
bu işe bulaşan herkes sizin durumunuzda 34 tl var demişssiniz benimde şuan 3,5 tl var artı kredi kartım

alan satan memnun oldukdan sonra problem yok ben sadece satmadığımı ama karşılığını rabbim fazlasıyla verdiğini yazdım

dualık da yardımcı oluyorum ama şu an para ya ihtiyacım var

evliyim çocuğum var kiradayım ev sahibi evi boşaltmamı istedi herkes çektiğini bilir

Arkadaşlar kendi çıkardığım notların olduğu kaynaklarımı ve kitaplarımı satıyorum en düşük notum denetim geldi o da 70 . ( bu denetim sınavında ) satın almak isteyen olursa mesaj atabilir .