fonradar

Vizite Kağıtları İnternetten mi Alınacak?

umut

Katkı Sunan Üye
merhaba arkadaşlar,

vizite kağıtları internet ortamından şifre kullanıcısı tarafından mı alınacak ? öyle bir rivayet var. benim internet şifrem olmadığından dolayı bakamıyorum.. cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim..

Ynt: vizite kağıtları internetten mi alınacak?

inşallah olucak
uygulama başladı ama bir belirsizlik var henüz tam olarak kullanılmıyor.

Ynt: Vizite Kağıtları İnternetten mi Alınacak?

şu vizite kağıdının hala niye olduğunu anlamıyorum....

kalisper_a ' Alıntı:
şu vizite kağıdının hala niye olduğunu anlamıyorum....

Formalite tamam olsun (Boş oturan bize iş çıksın.;D) diye hala isteyen yerler var.

İnternet olayını bir türlü anlamış değilim. Kimse çıkıp bir açıklama yapmıyor. SSK'dan herhangi bir yazı gelmiyor, bundan sonra işlemler bu şekilde olacaktır diye.
Rapor parası için internetten gönderilecek deniyor, her kafadan ses çıkıyor. Dün bir işçimiz
artık raporları işçi işyerine getirmeyecekmiş, hastane gönderecekmiş dedi ; bir nüshasını işverene, bir nüshasını ssk bölge müdürlüğüne.
Bir belirsizliktir gidiyor.
İşçi için vizite kağıdı girişi yaptım internetten, şubat'ı yazmazsan kabul etmiyor. Ben daha e-bildirgemi göndermedim ki yazayım Şubat'ı. Çalışmazlık girişi yaptım, 10 gün oldu , kontrol ediyorum kayıt bulunamadı diyor.
Ben bu işten fazlaca sıkılmaya başladım.

Meralll ' Alıntı:
Ben bu işten fazlaca sıkılmaya başladım.

al bendende okadar...

Biri birine beddua edicekse muhasebeci olsun inşallah diyecek duruma geldik walla

Daha öncede yine paylaşmıştık. İşgörmezlik ödemeleri artık ptt'den yapılıyor personel ssk'ya gitmiyor diye,
Sistem şu anda tam olarak aktif işlemiyormuş. Personeller yine evraklarıyla birlikte ssk'ya başvurup ptt'den paralarını alacaklarmış.
İşin ilginç tarafı;
- Sistemi kurup duyurunun yapılması ve aradan üç ay geçmesine rağmen halen sistemin kullanılmıyor olması....
- Vizite kağıdı olmadan sadece kimlikle işlem yapılacak denilmişti. Bazıları vizite kağıdı ve sağlık karnesi olmadan işlem yapmıyor....