Windows 98 de İnternet Bankacılığı Şubesine Giremiyorum

Arkadaşlar Windows 98 kullanıyorum ve internet bankacılığı şifrem var
Garanti bankasındaki internet şubesini tıklıyorum sayfa açılıyor gibi olup hemen kapanıyor sayfanın açılması engelleniyor. Lütfen bu konuda ne gibi bir ayar gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Güvenlik Ayar seviyesi sanırım yüksek düzeyde ayarlanmıştır.

Bunu orta düzeye getirerek bir deneyin.

Garanti ana sayfasında ayarların nasıl değiştirileceği gösterilmektedir.

Merhaba,

Sorununuz Windows 98 den değil de başka bir nedenden kaynaklanıyor olabilir.

1. Internet Explorer mu yoksa başka bir tarayıcı mı kullanıyorsunuz? Internet Explorer dan da bir deneyin....
2. Üst versiyonlarını yüklemeyi deneyin.
3. Flash player yüklü olmayabilir. ya da yeni sürümünü yüklemeyi deneyin.

İyi çalışmalar dileğiyle,

Sayın Aslan Explorer kullanıyorum. Flash player nedir bilmiyorum. ne yapmam gerektiğini aydınlatırsanız sevinirim

Sayın Sgulatan,

Bilgisayarınızla ilgili vakit kaybetmeden Garanti Müşteri Hizmetleri'ni 444 0 333 den arayın.
Bir diğer çözüm noktası ise Internet Servis Sağlayıcınızın müşteri hizmetlerine ulaşmanız. Kısa süre içinde sorununuzun çözüleceğini sanıyorum.

İyi çalışmalar dileğiyle,

Garantibank internet bankacılığı hakkında bir uyarıda bulunmak istiyorum.İnternet adresinize garantibank adına gelen maillere cevap vermeyin. Cevap vermeye çalıştığınız veya mailleri okumaya başladığınız anda bilmediğiniz adrese yönlendiriliyor ve bütün bilgileriniz haberiniz olmadan üçüncü kişilerin eline geçiyor. Ve sizin adınıza her türlü işlemi yapabiliyor. Başıma böyle bir olay geldi bütün şifreleri ve kredi kartlarını iptal etmek zorunda kaldım. İnternet bankacılığıyla işlem yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor.