Yaptığınız İyilikler Zamanla....

Üyelik
30 May 2005
Mesajlar
615
Konum
istanbul
selamlar


değerli forumdaşlar.burada sevdiğim bir sözü sizinle paylaşmak istiyorum.

"YAPTIĞINIZ İYİLİKLER ZAMANLA GÖREVİNİZ HALİNE GELİR"

toplum içerisinde yaşadığımızdan ister istemez, çevremizdekilerle etki ve tepki içerisinde oluruz. yardım isteyebiliriz ve de yardım edebiliriz. gel zaman git zaman bu paslaşmalar bir sekteye uğrayacak olsa şaşırırız. ne oldu acaba! bir kırgınlık mı söz konusu. ya da değer verdiğmiz bir insan sıkıntılı bir anımızda bize dertleşmeye gelmezse bak ne vefasız adammış deriz. niye? çünkü herzaman yanında olduğumuz vede yanında olduğumuz kişi aynı şeyi yapmamıştır.

geçenlerde değerli büyüğümüz, forumuzun avukatı :lol: hüseyin beye özelden aynen mali konularda alomaliye gibi canlı ve edebi bir hukuk sitesi var mı diye bilgisini rica ettim

sağolsun *adalet.org diye bir siteden bahsetti. siteye gittiğimde lütfen dikkat şunu gördüm. forum sayfalarına hukuk mezunlarını alıyorlar. :!:
bazı yerlerde bilgi paylaşımı bu....

bence bize bilgi verenlerin hakkı altını çizerek söylüyorum. anne baba hakkından önce gelir. af buyrun başka türlerde çocuk yapıyor. ama hocalarımız bize hayatı, yaşamayı öğretir.


sen şimdi GVK'yı, KVK'yı ve VUK'u oku gel şu şu soruları cevapla. nerdeee. onları yılların birikimiyle harmanlayacaksın. tebliğlerle hatta muktezalarla destekleyeceksin. ve bunu için bir ton kafa patlacaksın.

şimdi bu forumda da bazı yaşça ve de başça(bilgi) büyüklerimiz sorulan sorulara hiç üşenmeden yardımcı oluyorlar. ne mecburiyeti var. hiç bir mecburiyeti yok. dolayısıyla bu şahışlara bizim gorsana verdiğimiz yemek siparişi gibi- ya kardeşim bizim sorular ne oldu- deme hakkımız olabilir mi :D

vakit darlığından başka başka noktalara giremiyorum :!: ancak bu konuda edeb kökünden gelen edebiyatı kullanarak her türlü eleştiri ve yorum başımın tacıdır. başka türlüsünü arzu eden olursa messenger adresim altta vardır.

küçük bir nokta.

Değerli ve sayın Tamer Başkanım. engin hoşgörünüze dayanarak affımı istirham ediyorum.

bence siz çok güzel bir kayısı hoşafısınız. :twisted:


saygıyla...
 
M

mevlutozarslan

Ziyaretçi
Bu açtığınız konu İnşaat Teknikeri konulu mesajın devamı mı?

Ben mi yanlış anlıyorum?
 
Üyelik
28 Haz 2005
Mesajlar
20
geçenlerde değerli büyüğümüz, forumuzun avukatı hüseyin beye özelden aynen mali konularda alomaliye gibi canlı ve edebi bir hukuk sitesi var mı diye bilgisini rica ettim
Merhaba

Sayın heerdem

Oldukça yararlandığım bir hukuk web sayfası
Forumda Reklam Yapmak Yasaktır. Lütfen Forum Kuralları'nı okuyunuz. (ADMIN)umarım yararlı olur.

Kolaylıklar dilerim
 
Üyelik
12 Ağu 2005
Mesajlar
8
İYİ BİR NOKTA

MERHABALAR ÇOK HOŞUMA GİTDİ KONUŞMALARINIZ
SİZİN GİBİ DEĞERLİ BİR İNSANLA ARKADAŞ OLMAK İSTERİM

MAİLİM esra@nbgcorap.com alo maliyeden nasıl faydalanabilirim

SINAVA GİRİCEM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
 
Üyelik
30 May 2005
Mesajlar
615
Konum
istanbul
sevgili esra

öncelikle hoşgeldin. sana sevineciğin bir haberim var. bu forumda birbirinden değerli arkadaşlar ve büyüklerimiz var.ve bende onlarla bilgilerimi paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. ha benim yardımcı olabileceğim bir husus olursa hay hay.

alomaliyeden nasıl faydalanırsın? bunun cevabı; ben acizane foruma ne katarım da geçiyor. yaklaşık 1500 üyenin hepsi bir damla koysa yüreğimizdeki, aklımızdaki ve işimizdeki alevler söner.

vee bu arada arkadaşların haklı. hatta bu noktada benim bazı duyumlarım oldu. bu hafta yazmak yazmamak arasında gidip geldim ama bu sıralar :cry: yazarsam eleştrilerimdeki ince mizahı kaybetmekten korkuyorum. :twisted: belki başka duyumları olan varsa yazabilirler :!:

esra kardeş. belki hoşgeldin mesajı için ağır bir yazı oldu . ama şunu belirtmek istiyorum. alomaliye gerçekten bir aile. ve takdir edersin ki bu ailenin içinde bazı yaramaz çocuklar var. :D

Su bildiğin yürekler mermerden katı çıkar
Dost sandığın insanlar düşmandan kötü çıkar
Güneşi göre göre sen doğuya gitsen de
Vardığın her menzilde karşına batı çıkar.
saygıyla
 
Üst