Yardım!!!aynı işyerinin farklı şubesine aktarılan işçi

İşveren tarafından işçi aynı işyerinin farklı bir şubesine aktarılmak isteniyor.İşçi diğer şubeye gitmek istemiyor.İşverende ya diğer şubeye gidersin ya da işten ayrılırsın diyor.İşçi diğer şubede işe başlamadığı takdirde işveren kıdem tazminatı ödemeden işçiyi nasıl çıkartabilir.Noterden 3 gün ihtar çekip işçiden savunma alsa kıdem tazminatı ödemeden işçinin işine son verebilirmi

Ynt: Yardım!!!aynı işyerinin farklı şubesine aktarılan işçi

Aynı işverenin başka şubelerinde çalışmayı kabul ettiğine dair bir madde var mı..?

Ayrıca.. bu şube nerede? şartları neler? iş yükü artacak mı? maaşında bir değişiklik olacak mı?

belirsiz süreli iş sözleşmesinde Personel gerektiği takdirde işyeri ünvanı veya niteliği benzer yahut birbirine yakın başka işlerde veya muvafakat aramaksızın geçici veya devamlı olarak işveren tarafından görevlendirilebilir.personel görülen işin niteliğinde benzerlik olması şartıyla işçilerin işverene bağlı ve Büyükşehir Belediye sınırları içindeki bir başka işyerine nakledilir maddesi var.
işyeri aynı büyükşehir belediyesi sınırları içinde ve işin niteliği aynı maaşı aynı fakat işçi istemiyor işveren işten çıkarmak istemiyor işçi kıdemimi verin çıkartın beni diyor.

İşçi adına yapacak bir şey gözükmüyor..nakile riayet etmek zorunda..