Yazar Kasa Fişleri ?

tuba07

Katkı Sunan Üye
merhabalar
sizler yazarkasa fişlerini kayıtlara alıyor musunuz ?
akaryakıtları kaydediyorum ancak otopark sürekli olan muhtelif giderler vs
bu evrakları kayıtlara alıyormusunuz ?
cevaplar için teşekkürler iyi günler...

bende alıyorum ancak mali müşavirim bu kadar çok fiş işleme diyor üç kuruş kar etcem derken beş kuruşdan fazla zarar edilir dedi otopark muhtelif küçük küçük giderler yemek giderleri çok fazla fiş var vs patronda niye işlenmesin diyor ...
patronlara anlatmak zor ...

SMMM'nin fişleri işleme demesi şu açıdan doğru olmaz, eğer ki fişler gerçeği yansıtıyor ve gerçek bir işlem sonucu oluşuyor ise, işinizin bütünlüğü ve yapısı ile orantılı ise makuldür. Aksi halde gerçek dışı ise problem yaşayabilirsiniz gayet tabi.

gerçeği yansıtıyor çok fazla yemek küçük giderler yapıyorlar akaryakıt ve otoparkı genel olarak işliyorum rakamlar küçük küçük bir çok gider bakkaldan alınan fişleri vs de çok fazla biz teşvikle iş yapıyoruz iade isteyebiliriz yakın zamanda hatalı kayıt yapmamak için sormak istedim...

bende alıyorum ancak mali müşavirim bu kadar çok fiş işleme diyor üç kuruş kar etcem derken beş kuruşdan fazla zarar edilir dedi otopark muhtelif küçük küçük giderler yemek giderleri çok fazla fiş var vs patronda niye işlenmesin diyor ...
patronlara anlatmak zor ...

Sayın tuba07,

Müşaviriniz doğru söylüyor bende bu forumda bu konuyu belki on kez gündeme getirdim,aynı benzer soruyu farklı konu başlığındada sormuştunuz cevaplamıştım ve diğer cevaplarımda mevcut ilgili linki inceleyiniz ve diğer forum üyelerininde incelemesini rica ederim. http://forum.alomaliye.com/vergi-us...plu-olarak-girilebilinir-mi-2.html#post361501

İyi Günler,

teşekkür ederim bu msjda sordum araştırırken diğer konuyu buldum mjs silmeyi bulamadğım için burda kaldı bu konu ...
teşekkürler ...