Yeni Açılış Vergi Levhasında Adresimi Yanlış Yazmışlar

volkanuzun

Katkı Sunan Üye
Merhaba yeni şirket açılılşında farkettimki Vergi levhasında kapı no yanlış yazılmış ve daires no yazılmamış.
Bunu en erken nasıl düzeltebilirim.
Vergi dairesine faks çeksem düzeltirler mi?

İşe başlama bildirim formunda adres bilgileriniz doğru ise; telf, Fax veya daireye giderek düzeltme yaptırabilirsiniz.

Merhaba yeni şirket açılılşında farkettimki Vergi levhasında kapı no yanlış yazılmış ve daires no yazılmamış.
Bunu en erken nasıl düzeltebilirim.
Vergi dairesine faks çeksem düzeltirler mi?

Sayın volkanuzun,

ÖKC kullanıyormusunuz ?
Kullanıyorsanız bu cihazın kayıtlarınada baktınız mı ? :)

İyi Günler.

Sayın volkanuzun,

ÖKC kullanıyormusunuz ?
Kullanıyorsanız bu cihazın kayıtlarınada baktınız mı ? :)

İyi Günler.

OKC kullanmıyorum, e-ticaret işiyle iştigal edeceğim.

Yoklama fişim ile işe başlama formunda yazdığım iş yeri adresi doğru ama vergi dairesi, iş yeri adresinde kapı nosunu yanlış yazmış daire nosunu yazmamış.

Vergi dairesine faks çektim ve aradım, düzeltmelerini beklicem.

Adamlara zaten iş yaptırmak çok zor. Yaptıklarınıda yanlış yapmışlar. :banghead:

Beklemeyin ne zaman yapacakları belirsiz olur. Fax ın sicil servisine ulaşmasını sağlayın ve güncellemeyi telf teyidli yaptırın.

Beklemeyin ne zaman yapacakları belirsiz olur. Fax ın sicil servisine ulaşmasını sağlayın ve güncellemeyi telf teyidli yaptırın.

Ayşe Hanım,

Yoğun şekilde arama ve 2 kez faks çekmem sonucunda adresimi düzelttiler ancak şöyleki .....Sokak 15 6 Eyüp İSTANBUL olarak
Ama benim adresim ...... Sokak No:15/17 D.6 Eyüp İSTANBUL

Bundan doalyı sıkıntı olabilir mi?

Sicil şefiyle tekrar görüştüm sistem 15/17 şeklinde giriş kabul etmiyormuş bu şekilde olmasında sorun olmayacağını söyledi.

Adres kayıt sistemleri, özellikle no kısmını çok uzatamıyorlar sınırlı hane sayısı var. Ancak belirttiğiniz adres şeklinde sığdırma yapabilirler.

/ değilde - işaretini kullansınlar.

Sistem uzun haneli girişi kabul etmiyormuş.
Yapcak bişey yok artık :(
Yoklama fişim ve iş yeri açılış bildirgem de adresimi doğru yazmışım. Bir sorun olursa Vergi dairesi yanlış yazmış derim.