Yeterlilik Kurs Tavsiyesi

Dostlar yeterlilik sınavı için tavsiyesi olan var mı? Mecidiyeköy murat , KADIKÖY deha ve kadıkoy odanın kursu arasında kaldım, tabiki olay kişide bitiyor bunun farkındayım ancak kursun etkiside hiçe sayılamaz bu
süreçte tavsiye ve deneyimlerinizi duymak benim gibi arkadaslara yardımcı olacaktır. Saygılarımla.

Ben odanın kursuna gitmiştim memnun kaldığımı söyleyebilirim. Hem stajımda kısalmıştı. Ama bir arkadaşım deha ya gidip çok memnun olduğunu belirmişti. Bence gidip görüşün hangisinde ikna olursanız oraya yazılın.

cvp

Ben odanın kursuna gitmiştim memnun kaldığımı söyleyebilirim. Hem stajımda kısalmıştı. Ama bir arkadaşım deha ya gidip çok memnun olduğunu belirmişti. Bence gidip görüşün hangisinde ikna olursanız oraya yazılın.

Kadıköy Dehaya mı gitmişti arkadaşın?

Kurslar ile gidip görüştüğümüzde hepsi kendini övüyor, bu süreçte en güvenilir yöntem daha önce kurslara gidip eğitim alan arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak diye düşünüyorum.

Staj başlatmada murat'a gittim çok memnun kaldım. SPK'da Kadıköy Deha'ya gitmiştim hiç memnun kalmamıştım kurum lise'den konunun uzmanı olmayan iki hocamızı Mevzuat dersine eğitmen olarak göndermişti vb. tabi burada SPK alanında uzmanlaşmamış olduğu içinde olabilir., ama ortalıkta gezinen bir söylenti var "başlatmada Murat Yeterlilikte deha " diye,

Son düzenleme:
Arkadaşım Bakırköy deha'ya gitmişti. Gayet memnun kalmıştı hocalarından falan gayet ilgililerdi falan demişti. Gitmedim ama şahsi kanaatim dehanın yeterliliğe biraz daha eğildiğini söyleyebilirim...