Yeterlilik sınavı geçmiş yıl çıkmış sorular

marbling

Katkı Sunan Üye
merhaba arkadaşlar
temmuz 2012 de sınava gireceğim ve geçmiş dönem ile ilgili tesmerin sitesinde 2007 ve öncesi soruları yok. internetten baktım ama bulamadım. bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba?

Ynt: yeterlilik sınavı geçmiş yıl çıkmış sorular

tesmerin kendi yayını olan bir kitap var smmm sınav soru ve cevapları diye 1997 den bu yana sorulan bütün soruları o kitapta bulabilirsin.

Ynt: Yeterlilik sınavı geçmiş yıl çıkmış sorular

peki nerden temin edebilirim yasemin hanım bu kitabı ben internetten bulamadım

odalarda bu kitap bitmiş ne yazık ki , ama dehanın çıkmış sorular kitabı var onu alan varmı nasıl acaba?

ben dehanın kitabını temmuz 2011 dönemindeki sınava çalışmak için almıştım bana çok yetersiz geldi kitap çıkmış sorular için bu kitabı almak bence çok gereksiz.

alibayrak77 ' Alıntı:
ben dehanın kitabını temmuz 2011 dönemindeki sınava çalışmak için almıştım bana çok yetersiz geldi kitap çıkmış sorular için bu kitabı almak bence çok gereksiz.

başkada kitap yok gibi yada ben bulamadım :(

marbling ' Alıntı:
odalarda bu kitap bitmiş ne yazık ki , ama dehanın çıkmış sorular kitabı var onu alan varmı nasıl acaba?

Merhaba, odalarda artık satılmıyor ama internete bakınca birkaç kitap satış yerinde satıldığını gördüm. Kitabın tam adı "TESMER Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınav Soru Ve Cevapları"

pegem.net
kitapyurdu.com
eserkitap.com
liderkitap.com

kolay gelsin.

çok teşekkür ederim skylark pegem.net ten bulup aldım:)