Yıllık İşletme Cetveli Doldurulması

Merhabalar,

sanayi sicil belgesi vizesi alabilmek için ilk öncelikle işletme bilgilerini güncellemek gerekiyor ve ardın yıllık işletme cetvelini vermek gerekiyor. Fakat beni şöyle bir sorum olacak yıllık işletme cetvelindeki üretim miktarlarım kapasite raporundaki üretim miktarlarımından yaklaşık 4 katı fazla, bunu nedeni ise fason üretim yaptırmamdan kaynaklı, şimdi ben bu fazla üretimimin cetvelin altında gösterilen üretimin ne kadar fason ne kadar olduğunu sorduğu bölüm bu açıklama için mi? bilen üstadlarımdan ve arkadaşlarımdan yardım bekliyorum teşekkürler.

Üretim Dağılımı
Aşağıdaki 4 alanın toplamı %100'ü sağlamalıdır.
Kendi Üretiminizde (%):
unlem.gif
Yurtiçi Fason Üretimde (%):
unlem.gif

Kesinlikle dediğiniz gibi, yıllık üretiminizin % olarak ne kadarı sizin ne kadarı fason bu alanda göstereceksiniz.

Kapasite raporunuzda ki üretim rakamlarınızın aşılması durumunda, kapasite raporunuzun güncellenmesi gündeme gelebilir.

Ayrıca, işletme bilgilerini güncellemek ciddi bir uğraş makina parkurunuz büyükse ciddi bir mesai gerektiriyor.

anlamıdığın nokta üretimimizin %100'ü bizim fakat biz bunun %75'ini dışarıda yaptırmışız burada mı belirteceğim.

ayrıyetten işletme bilgilerini güncellemek büyük bir mesai gerektiryor zorda olsa hallettim onuda.

mrb yıllık işletme cetveli nasıl hazırlanıyor içeriği nelerdir bana açıklamalı yardımcı olurmusunuz daha önce hiç hazırlamadım ama şu anda çalıştığım firmadan hazırlamamı istediler

Yıllık işletme cetvellerinin internet üzerinden yapılması yeterli. Onayladıktan sonra belirttiğiniz mail adresine alındısı geliyor. Siz de bir suret kalsın. Sanayi Sicil Belgesi Vizesi yaptırmaya gittiğinizde sizden işletme cetvelini talep ediyorlar çünkü.

Yıllık işletme cetvellerinin internet üzerinden yapılması yeterli. Onayladıktan sonra belirttiğiniz mail adresine alındısı geliyor. Siz de bir suret kalsın. Sanayi Sicil Belgesi Vizesi yaptırmaya gittiğinizde sizden işletme cetvelini talep ediyorlar çünkü.

teşekkür ederim.