Yıllık Ücretli İzin Formu

merhaba,
iş yerinde hiçbir işçi için yıllık izin formu düzenlenmemiş ben şimdi puantajlara bakıp geçmiş yıl izinlerini izin formuna yazıp imzalatmayı düşünüyorum ancak 2007'den beri çalışan bir kaç eleman var bizim kayıtlarımızda ise 2011 sonrası puantajlar var bu durumu nasıl çözebilirim
puantaj elimde yok izin formuna bunu nasıl yansıtacağım?

İzin kullandıkları tarihlere göre formu düzenleyerek imzalatabilirsiniz.

İlla puantaj görmek şart değil. Personelde problem çıkarmıyorsa mesele yok.

Şu an çıkarmıyorlar ancak her şey her zaman yolunda gitmiyor günün birinde biz izin hakkımızı kullanmadık vs diyebilirler bununla ilgili nasıl bir yol izleyebilirim

Topluca birbirlerini destekleyecek şekilde,öyle dememeleri için dua etmekten başka yapabileceğiniz bir şey yok ne yazık ki

Zaten 2007 girişli iki kişi var.
Diğerleri 2010 girişli. Onların izinlerini yazıyorum ama mesela 2011'de 14 gün izin hakkının sadece 10 gününü kullanmış bu diğer yıla dahil ediliyor değil mi

diğer yıla ekleme konusunu anlayamadım ,
2011 yılından 4 günü, 2012 yılından 14günü varsa, toplamda 18 gün izin hakkı olsa da, 2012 yılı izin hakkı 18 gündür demek hatalı olur bence.

Diğer yandan, geçmişe dönük izin formu düzenlerken; kullandığınız formun yayımlanma veya revizyon tarihinden önceki bir tarihi kapsayacak şekilde düzenlememeye veya , masanızda o gün bulunan kalemle , tüm kişiler için farklı yıllara ait formları ard arda imzalatmamaya dikkat etmenizi öneririm nacizane:)

ısa bir zaman önce firmamıza yapılan inceleme sırasında, incelemeyi yapan görevlinin yaptığı firmadan 30 kişi seçip, bordrolarını-izin formlarını seçtirtip, formları açıp personel sorumlusunun masasında o anda bulunan pilot kalemle, formlardaki imzalarının yanına birer imza daha atmalarını istedi;
sonuç:) hepsi aynı kalemden çıkmıştı( 2010daki bordrolar dahil) bekleniyor çıkacak ceza miktarı:)