Yurdakul Çaldağ Maliyet Muhasebesi Kitabı

Arkadaşlar herkes bu kitaptan bahsediyor maliyet muhasebesi için. Ama sitelerde birçok kitap var hangisini almalıyız benim bulduğum iki link var.

Maliyet Yönetim Muhasebesi Uygulamaları - Yurdakul Çaldağ* | KPSS, Kitap, KPDS, KPSS Kitapları, Akademik Kitaplar, ÜDS, SBS Kitapları, Çıkmış Sorular, Yayınları,

ben de çok araştırdım birincisini aldım maliyet yönetim muhasebesi uygulamaları. sorular ve çözümleri var kitapta anlatım pek yok. konuları bitirip dehanın sorularını ve geçmiş yıl sorularını çözüp sonra bu kitaptaki soruları çözmeye çalıştım ama vaktim yetmedi. hepsini çözsem sanırım geçerdim.

Maliyet Yönetim Muhasebesi Uygulamaları - Yurdakul Çaldağ* | KPSS, Kitap, KPDS, KPSS Kitapları, Akademik Kitaplar, ÜDS, SBS Kitapları, Çıkmış Sorular, Yayınları,

maliyet yönetim muhasebesi uygulamaları kitabını bende aldım. Ama şunu söyleyebilirim kitabı iyice inceledim İnanın sınav komisyonu son iki dönemdeki gibi kazık sorular sorsa bu kitap bile yetmez diyebilirim ama geçmiş dönem çıkan sınav surularını inceledim bırakın Yurdakul Çaldağ Maliyet Muhasebesi Kitabını; dehanın kitablarına adam akıllı çalışan herkesin rahatlıkla geçmiş olduğu kanatindeyim. Kısacası Diyorumki Allah hepimizin yardımcısı olsun.