Zorlandığınız dersler hangisi.?/Anket

• Konbuyu başlatan kemalkaya
  • Başlangıç tarihi

Zorlandığınız Dersler Hangisi

• Finansal Muhasebe

Kullanılan: 0 0.0%
  • Maliyet Muhasebesi

• Finansal Tablolar Analizi

• Muhasebe Denetimi

• Hukuk

• Vergi Mevzuatı

• Meslek Hukuku

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Zorlandığınız dersler hangisi.?/Anket

aslında bence bizler bu mesleği yapmak niyetinde olan meslek mensubu adayları olarak,sınavda sorulanları biliyoruz ama sınav o kadar geriyoki insanı. zaten 2 güne de sıkıştırıyorlar. ardı ardına 7ders.sınav sistemininde etkisi var bizlerin başarısız olmasında.

zeyna78 ' Alıntı:
aynı fikirdeyim.
Mart gibisinin de yoktu. keşke ona girebilseydim. :)
[/quote
ben martta girdim maliyete 80 lik kağıdıma 40 verdi işlemlerin doğru olduğu halde geçenin olduğu kadar kalan yine vardı.mart maliyetten kalıpda şans eseri itraz da geçenler de var .hoca çok insafsız kağıtları okumada benim yaptığım işlemlerde kalmam imkansızdı bulduğum sonuçlar birebirdi eksiz hata yok . haksız yere bırakdı allaha havale ediyorum .temmuzda soruların acizliği bir ders yüzünden bir yılım heba oldu bu hakmı kısacası şansın olcak bu sınavda .

forumda benim gibi yapanlar 65 yada 70 le geçti dava açacak durumum yok dava açmakda külfetli şuan çalışmıyorum oyüzden sesimi çıkartmadım .ama allaha havale ediyorum benim gibi olupda martta kalan insan yine çok var hatta itiraz ettim bir puan bile oynamadı itirazda sadece tek dersi maliyet olanları temizlediler .
arkdaşlar hoca aralıkda çok kolay sorsa bile en az 100 lük vermen gerek ki geçesim kafadan 30 ve 40 puan aralığında puan kırıyor .aralıkda maliyetten geçen arkadaşm 100 lük kağıt vermiş birebir doğru işlemler 30 puan kırmış hocanın puanı çok kıttt

Anket 100 kişi ile sonuçlanacaktır. Oylarınızı bekliyorum.

Saygılar.