KGK Bağımsız Denetçi Sınavı Hazırlık Kaynak

Merhabalar;

Bağımsız denetim sınavı için seusem yayınlarına ait kaynak yeterlimidir. SPK ve muhasebe standarları için hangi kaynakları önerirsiniz.

merhaba

Arkadaşlar merhaba, Muhasebe Standartları ve Kurumsal Yönetim İlkeleri Finansal Yönetim ders notları elimde var, özet halinde .pdf formatında. Açıkçası bu kaynaktan hazırlanıp verdim 2 sınavı da, kesinlikle öneririm. Slayt şeklinde 700-800 sayfa ama sayfaya 6 veya 8 slayt yazdırdığınızda gayet okunaklı çıkıyor ve yine samimi olarak söylüyorum toplamda yanyana getirseniz 50 sayfa etmez. 2 sınavda da çıkan soruların tamamı içerikte mevcuttu, selamlar..

ders notlarını özelden paylaşabilmen mümkün mü?

Merhaba sınava başvuru nezaman acaba ben bulamadım hiçbit kaynaktan. Tüm derslere birden girmek zorundamıyız? Ders seçebiliyormuyuz?

2016 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınav Tarihleri Açıklandı

2016 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınavları 15 Mayıs 2016 ve 13 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara ve İstanbul'da yapılacaktır. Ayrıntılı açıklamalar ileriki tarihlerde Sınav Duyurusu ile yapılacaktır.

* Elimde PDF olarak 1)Denetim 2)Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Finansal Yönetim 3)Muhasebe Standartları 4)Sermaye Piyasası, Bankacılık, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Mevzuatı konularına ilişkin ders notları ve çözümlü soruları mevcuttur. Bu konuda özelden mesaj atabilirsiniz. İyi günler.

2016 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınav Tarihleri Açıklandı

2016 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınavları 15 Mayıs 2016 ve 13 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara ve İstanbul'da yapılacaktır. Ayrıntılı açıklamalar ileriki tarihlerde Sınav Duyurusu ile yapılacaktır.

* Elimde PDF olarak 1)Denetim 2)Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Finansal Yönetim 3)Muhasebe Standartları 4)Sermaye Piyasası, Bankacılık, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Mevzuatı konularına ilişkin ders notları ve çözümlü soruları mevcuttur. Bu konuda özelden mesaj atabilirsiniz. İyi günler.

[email protected] a mail atabilir misiniz