KGK Bağımsız Denetçi Sınavı Hazırlık Kaynak

KGK Ders Notları

2016 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınav Tarihleri Açıklandı

2016 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınavları 15 Mayıs 2016 ve 13 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara ve İstanbul'da yapılacaktır. Ayrıntılı açıklamalar ileriki tarihlerde Sınav Duyurusu ile yapılacaktır.

* Elimde PDF olarak 1)Denetim 2)Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Finansal Yönetim 3)Muhasebe Standartları 4)Sermaye Piyasası, Bankacılık, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Mevzuatı konularına ilişkin ders notları ve çözümlü soruları mevcuttur. Bu konuda özelden mesaj atabilirsiniz. İyi günler.

Merhaba,

KGK Sınavlarına girmeyi düşünüyorum. Elinizdeki ders notlarını [email protected] adresine mail atarsanız çok memnun olurum.

Teşekkürler.

Bağımsız Denetim sınavlarını hazırlanıyorum. Denetim şirketinde 3 yıl sıtaj yapmak zorunlu mu? Ben YMM denetiminde bir şirkette stajımı yapıyorum ne yapmam gerekir?
yardımcı olursanız sevinirim.

Bağımsız Denetim Sınavı Hakkında.

Bağımsız Denetim sınavlarını hazırlanıyorum. Denetim şirketinde 3 yıl sıtaj yapmak zorunlu mu? Ben YMM denetiminde bir şirkette stajımı yapıyorum ne yapmam gerekir?
yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar forumda elinde not bulunan varsa yazabilir mi? Kimsenin paylaştığı yok anladığım kadarıyla, bilgi paylaşırsanız sevinirim

Merhaba sınavlar hususunda denetım ders notlarına ıhtıyacım var yardımcı olacak arkadas varmı ?
CENGİZ_KİZİLCAN@HOTMAİL.COM

2016 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınav Tarihleri Açıklandı

2016 yılında yapılacak Bağımsız Denetçilik Sınavları 15 Mayıs 2016 ve 13 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara ve İstanbul'da yapılacaktır. Ayrıntılı açıklamalar ileriki tarihlerde Sınav Duyurusu ile yapılacaktır.

* Elimde PDF olarak 1)Denetim 2)Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Finansal Yönetim 3)Muhasebe Standartları 4)Sermaye Piyasası, Bankacılık, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Mevzuatı konularına ilişkin ders notları ve çözümlü soruları mevcuttur. Bu konuda özelden mesaj atabilirsiniz. İyi günler.

merhaba muhasebe standartları ders notları ve soruları banada gönderirmisiniz? [email protected]

arkadaşlar merhaba
spk dan kalanların notlarının geçerlik süresi bir yıl daha mı uzadı acaba dün sınava girdim bir arkadaşı gördüm de o söyledi acaba doğrumu öyle bir şey yayınlandı mı