2012/Temmuz yeterlilik sınav sonuçları hk.

Evet arkadaşlar sınav sonuçlarının açıklanacağı son haftaya girmiş bulunuyoruz. Sınav sonuçlarının 14 Eylül Cuma günü açıklanması bekleniyor. Heyecan dorukta... Temmuz sınavı sonuçları ile ilgili düşünce, yorum ve paylaşımlarınızı bekliyorum.

Herkesin iyi haberler alması dileğiyle hepinize başarılar diliyorum.

Hayatımda bu kadar acı yaşadığımı hatırlamıyorum... Ya sabır.. Ya Allah..

Heyecanla bekliyorum.İlk kez temmuzda girdim denetim dersinden şüphelerim var.İlk soruyu tam yaptım ikinci soruda kanıtların sayısını etkileyen faktörleri tam yazdım fakat kalitesini yazamadım çünkü çalıştığım kaynakta güvenilirliği yazıyordu.Yani bildiğim şeyi yapamadım.Üçüncü soru yoruma dayalıydı fena değil yourmlarım.Dördüncü soruyuda bir güzel salladım 50 gelir mi sizce?Daha önce sınava giren arkadaşlar denetim hocasının puanlaması bol mu?Bilgi verirseniz çok sevinirim.

denetim hocası 50 kaıdına 45 verebiliyor. ama inanın hiç belli olmaz umudnu kaybetme

Heyecanla bekliyorum.İlk kez temmuzda girdim denetim dersinden şüphelerim var.İlk soruyu tam yaptım ikinci soruda kanıtların sayısını etkileyen faktörleri tam yazdım fakat kalitesini yazamadım çünkü çalıştığım kaynakta güvenilirliği yazıyordu.Yani bildiğim şeyi yapamadım.Üçüncü soru yoruma dayalıydı fena değil yourmlarım.Dördüncü soruyuda bir güzel salladım 50 gelir mi sizce?Daha önce sınava giren arkadaşlar denetim hocasının puanlaması bol mu?Bilgi verirseniz çok sevinirim.

bence 50 olur sonuçta denetim dersi artık kolay olmuyor kalanlarda çoğalacak bu açıdan bakarsan neden 50 vermesin birşeyler yazdıktan sonra '

maliyetten sorunun biri tam yaptım , bana göre tam ama hoca n eder blem 2. soruda doğru yer var ıydı bilmiyorum:)))
en büyük handikabım. bakalım cuma günü ne oalcak

Tek dersim hukuktu bakalım ne olacak sonu ....Allahım bi daha sen bu stresi bana yaşatma....bitsin bu eziyet....

Arkadaşlar saat kaç gibi açıklanır.. bilgisi olan varsa yazsın lütfen.

valla aynı şekilde ise ikiizde geçelim inşallah:))))))))),
diğer dersim de ananliz di. o da yoruma açık bir ders sadece 2. tane beklediğim. eğer olumlu ise üstad arıkan inşallah arar diye dua ediyorum ama , çok zor tabi ki....

perşembe mi yapmayın, cuma diye biliyordum.
insan hiç umudu olmasa da 2 gün elinde telefon gezer valla ..... benim gibi ,

Bende ilk defa Temmuz'da sınava girdiğim için çok meraklıyım. Bakalım az çok kendimce bir puanlama yaptım ne kadar tutturduğumu da test edeceğim.

Bu sınavda çok komik bi olay yaşadım belgeyi alsam bile hiç unutmayacağım. Bahçede 5-6 arkadaş Meslek sınavına girmeyi beklerken kendi aramızda soru analizi yapıyorduk. Arkadaşlara Etik ilkeler çıkacak dedim. Hatta iki arkadaşım aklımda tutamıyorum ben dedi onlara bir güzel şifreleyip 2 dakikada ezberlettim. 10 dakika sonra sınava girdik malumunuz sınavda Etik ilkeler çıktı, bütün o ezberlettiğim arkadaşlar gülerek yanıma geldiler, senin sayende o soruyu yaptık nasıl bildin çıkacağını falan sana yemek ısmarlıyoruz dediler. Ben onlara ne desem beğenirsiniz '' Ben o soruyu karıştırdım, etik ilkeler yerine yasak halleri yazdım dedim'' tabi hepsinden bir kahkaha... Hala nasıl böyle bir hata yaptım anlamıyorum. :) bakalım inşallah diğer sorular kurtarır beni

Arkadaşlar benim staj notum 99,3333 yazıyordu geçen hafta 99 olarak düzeltmişler küsuratları kaldırmışlar, böyle bir durumla karşılaşan varmı

Nasıl geçmişti geçermisin ki...Benimde tek ders hukuk vardı acaba diyorum geçtikte ortlamalarımı almak için yuvarladılar...hurafe işte neyse bekledikçe saçmalıyorum son 1 haftadır...