2013 / 3.Dönem SMMM Yeterlilik Sınav Sonuçları Ne Zaman açıklanır ?

bende aradım şu an telefonda bekletiyorlar...veeee açtılar tc no ile yardımcı oluyorlar arkadaşlar..benim notlarım değişmemiş..ilk girişimdi

Arkadaşlar tesmeri aradım. Notlarım aynı değişen yok. Bunlar gerçek notlardır dediler.
444 60 60 arayın 4'ü tuşlayın çıkan kişiye öğrenci işleriyle görüşcem diyin. Ad soyad söyleyin ve öğrenin.

Sonuçları 30-45 dk'ya öğrenirsiniz dediler. Hepinize iyi akşamlar dilerim şimdilik.

Tesmer güvenliğine sürekli telefon açıp rahatsız edelim, güvenlik de bu durumdan rahatsız olunca belki tesmer çalışanlarını tekrar mesai başı yaptırırlar. Biz onları günlerdir bekliyoruz onlar da bugün bizim için beklesinler. Bunu bari yapsınlar.

sinirlerimiz bozuldu ben gece bakıcam kalkıp...bu böyle olmıycak F5 ...F5 nereye kadar,tesmeri bende aradım 20 dak oldu bir netice yok hat sürekli güvenliğe bağlanıyor...sonuç değişmesin benim için yeterli ,üstü kalsın.herkese iyi akşamlar,gönlünüze göre olur umarım.

dun msj geldi tlfnuma aynen aktarıyorum;'' değerli meslektaşımız sınavları gecerek mali müşavir olmaya hak kazandınız.basarınızdan dolayı kutlarız. aramıza hos geldiniz. baskan yahya arıkan. ''
bu saat oldu hala ne not aldığımı,gercekten gecip gecmediğimi göremiyorum!(guvenim olmadıgı için gelen msja da cok ıtıbar etmiyorum!)böyle abest bi durum görmedim!sonuc acıklayacak enformasyona sahip değil ama tüm dersleri verdin diye msj atabılıyorlar!

bunlar normal insanlar degiller sen sınav sonucu acıkla sonra deneme de sonra 17 de acıklayacam de acıklama ama yok dosya açma yok dosya kapama parası yok cd parası yok sınav parası yok cd parası herseye para iste bir sınav sonucu açıklamaktan aciz ol herseyden önce şu meslek hukukunda bahsi gecen genel kurul için istiyorum şu belgeyi kim muhalefette ise ona atacağım oyumu belgemi alırsam...