2013 / 3.Dönem SMMM Yeterlilik Sınav Sonuçları Ne Zaman açıklanır ?

denetimde sıkıntı olduğu, neden olduğu, niçin olduğu burada defalarca konuşuldu...o soruları hazırlayan her kimdiyse iyi niyetli değildi.Allah tabii ki bildiği gibi yapsın.

denetimden 50 aldım öldüm öldüm dirildim oturdum kgk tebliğlerini özet çıkarmaya başladım,mart döneminde sorulcak diye her itirazda dilekçe gönderdim.
50 çıkardı o kağıttan ancak haziranda 60'lık kağıda 20 verdiği için şaşırdım. Geçsemde arkadaşla dileğim aynı...

Sadece 3. soruyu yapıp Denetimden geçen var mı?

ben 3.soruyu tam yaptım başka da bişey yapmadım yani yaptım da yaptıklarıma puan verdiklerini düşünmüyorum diğer sorularda. geçmeyi de beklemiyordum o yüzden. bence 3.soruyu 50 puan yaptılar

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben 2 dersten girmiştim. denetimden geçmişim. Maliyetten 40 la kalmıştım dün akşam. Bugün maliyet 25 e düşmüş. tamam sonuçta kaldık ama bu ne böyle saçmalıkmı olur. sen notları 66 gün sonra açıklıyorsun o da yanlış. :( Başka varmı notu düşen?

Arkadaşlar ben 2 dersten girmiştim. denetimden geçmişim. Maliyetten 40 la kalmıştım dün akşam. Bugün maliyet 25 e düşmüş. tamam sonuçta kaldık ama bu ne böyle saçmalıkmı olur. sen notları 66 gün sonra açıklıyorsun o da yanlış. :( Başka varmı notu düşen?

Keşke dün baktığınızda çıktısını alsaydınız :/
Gerçi ne iddia edilebilirdi bilmiyorum ama

ben 3. sorunun yanında
diğer sorular hakkında hiçbir fikrim olmadan
bu tebliği ben çıkarsam nasıl çıkarırım mantığıyla cevapladım 50 aldım :)

3.soru ile birlikte yönetimin sorumluluklarını da yazmıştım (dehada son etüdde hocamız bu soru çıkmadı çıkabilir demişti sağolsun)
Tebliğe göre sormuşlar bunu, ben bildiklerimi yazdım aynı soruya..
55 almışım ama son ana kadar süpriz bekledim açıkçası

Arkadaşlar ortalama Matematiksel olarak kesinlikle 60 olması mı gerekiyor.. Benim ortalama 55 tebrikler yazıyor anlamadım gitti..

arkadaşım bir önceki sınavında 7/6 yapmışsın o zaman bir sorun yoktu da şimdi mi sorun oldu. Her yerde siyaset gitmiyor. Bu yorumun bence çok yersiz oldu.

kardesım oncelikle belki sana göre yorumum yersiz olabilir evet ben haziranda 7/6 yaptım denetimden de geçerli bir kağıt verdim kaldım hocanın takdiridir sorun değil dedim daha çok çalışmama gerekiyormuş dedim oturdum 40 sayfa not ezberledim sınav günü geldi dualar mı dersin bilmem ama herkesin gibi benimde sınav gününde yaşadığım heyacan anlatılmaz tir tir titrersin ya öyle iste sonra ne oldu sorular önümüze geldi 70 puanlık soru 40 puanlığı sınavdan 40 gun once 30 puanlıgı 1 0gun once kgk(kamu gözetim kurumunun) yayınladığı tebliğden soru cıktı kgk kimdir dersen bağımsız denetçi ve bağımsız denetim kuruulşlarına yetki veren kurum peki ne sınavına giriyoruz muhasebe denetimi doğrumu kimse haber verdimi bu soruyu soran hoca bnele aynı sehırde ve kgk nın ılk eğıtım yetkısı veren unıversıtede hoca bu adam 1 yıl boyunca kgk ya ankarada semırlere katılmış burda eğtımlerde ymm lere ders vermıs ve bu konuları ymm lere anlatmış hocadır bu hocanın kım oldugunu gecmısını senı tanımıyorum ama benden ıyı bılcegını sanmıyorum neyse cok onemlı degıl zaten ben burda sıyaset te yapmadım herhangı bır partıden bahsetmedım sadece herhngı bır zumreden bahsettım neden zoruna gıttıgını bılmıyorum ama olabılır ınsanların gorusudur saygı duymak gerekır sana dokunduysa eger, benım yorumlarımı okumassın bıter cokta sorun olmaz senın ıcın okumadıgın ıcınde benım de artım olmaz neyse aynı meslekteyız bırbırmızı kırmaya da degmez...he bu arada bu sınavın ıptalı olması ıcın calısan bır cok ınsandan bırıyım gecseydımde kocaelıden volkan arkadsımız sahıttır o gectığı halde calısyor sagolsun konustuklarımızı o bılır neyse...

Arkadaşlar benim sorum şu. Atıyorum maliyetten mart sınavına girmesem ne olur bir kaybım oluyor mu? Yada girersem ne kaybım olur?

Arkadaşlar benim sorum şu. Atıyorum maliyetten mart sınavına girmesem ne olur bir kaybım oluyor mu? Yada girersem ne kaybım olur?

Her ders için 2 pas hakkımız var.Pas hakkından biri gitmiş olur.5 ders 2 pas hakkımız var.Benimde kafam karışık 3 ders var ne yapacağımı bilmiyorum üstelik haklarımda azaldı

Her ders için 2 pas hakkımız var.Pas hakkından biri gitmiş olur.5 ders 2 pas hakkımız var.Benimde kafam karışık 3 ders var ne yapacağımı bilmiyorum üstelik haklarımda azaldı

Çok teşekkür ederim. Bu dönem maliyetten girmeyeceğim. Hiç anlamıyorum.Geçen seferde boşyere girdim keşke girmeseydim. Anlaşıldı hazirana bırakıyorum maliyeti. 3 hakkım daha var boşa kullanmayalım. Maliyetten dehaya gitmek farz oldu.