Yeterliliği Kazanan Ustalar Tebrikler :)

efsane678

Katkı Sunan Üye
Ruhsat almaya hak kazanan Arkadaşlar(SMMMler) hepinizi tebrik ederim.Sizlerden tek bir ricam var kaynaklarınızı ihtiyacı olan Stajyer arkadaşlara gönderir misiniz? :)
Not:Bana da ruhsat alan bu forumdaki bir abim(tktvlkn) göndermişti o yüzden kendim için bu konuyu açmadım :D
Not 2 : Yeterlilik sınavında hangi dersi nasıl çalışıp kazandınız acaba ?​

Son düzenleme:
vergiden maile yüklediğim notları önce oku,sonra yaz,sonra yazdıklarını okuyabildiğin kadar oku.birazda sayısala çalış.geçersin inşallah
maliyetten maildeki deha notlarından konuyu anla ve maildeki stonhoad ın sorularını çöz
analizden dehanın ince kitabını temin edip orada nasıl yorum yapıldığına bak ve sözelleri sakın pas geçme.
temel hukuk deha ince kitabı yeterli.
denetim maildeki deha notları yeterli.
meslek hukuku maildeki deha notları yeterli
muhasebe geçmiş yıl sorularını çöz

sağol arkadaşım bu zorlu süreç bitti darısı herkesin başına kaynaklarımı pazartesi işyerine götürüp taratıp sonrasında nereye atmamı isterseniz baya kaynak var bende:)))

vergiden maile yüklediğim notları önce oku,sonra yaz,sonra yazdıklarını okuyabildiğin kadar oku.birazda sayısala çalış.geçersin inşallah
maliyetten maildeki deha notlarından konuyu anla ve maildeki stonhoad ın sorularını çöz
analizden dehanın ince kitabını temin edip orada nasıl yorum yapıldığına bak ve sözelleri sakın pas geçme.
temel hukuk deha ince kitabı yeterli.
denetim maildeki deha notları yeterli.
meslek hukuku maildeki deha notları yeterli
muhasebe geçmiş yıl sorularını çöz

sidarta hocam mail ile ilgileneceksiniz değil mi? şifre falan değişir ondan soruyorum. :)

Tesekkur ederim darısı herkesin basına.. sadece Murat yayınlarından çalışmıştım isteyen olursa kargo yapabilirim

Tebrik ediyorum sizleri. Dehanin 707 soru kitabi olup paylasabilecek var mi? Ayrica murat kitabida olabilir. Şimdiden teşekkürler. Tek dersim var ozellikle maliyet kitabi kaynagi vs. Paylaşacak olan varsa sevinirim. Özelden kargo adr yazabilirim.

Sınavı kazanan tüm arkadaşları tebrik ederim. Darısı benim gibi 1-2 Kasımda girecek arkadaşların başına...

Mail adresini arada kontrol ederim tabi ama seni eklemem için mailine gelen kod gerekiyor bir ara halledelim o işi

Tesekkur ederim darısı herkesin basına.. sadece Murat yayınlarından çalışmıştım isteyen olursa kargo yapabilirim

ben murat yayınlarının maliyet kitabı varsa almak isterim.tek dersim maliyet kaldı ve dehadan ve yurdakul hocanın kitabından çalışmıştım

esrasu 7 ders bir kitapta ama ben kitabı derslerine göre kesmiştim zaten kitap 7 parça istersen maliyet kısmını sana kargo yapabilirim

esrasu 7 ders bir kitapta ama ben kitabı derslerine göre kesmiştim zaten kitap 7 parça istersen maliyet kısmını sana kargo yapabilirim[/QUOTE

çok memnun olurum. her yolu denedim geçemedim çünkü. Geçince tekrar size gönderirim isterseniz yada ihtiyacı olan başka birine

Tek vergi dersi kalmıştı bitti.
Darısı diğer arkadaşların başına..

Çalışın arkadaşlar, bırakmayın..
Sınavda bilmeseniz bile çalıştığınızı belli edecek mantılı cevaplar verin.
Maliyet, Vergi ve Muhasebe.. Bunların tümünde faydasını gördüm.

Evet arkadaşlar dersleri nasıl çalıştınız ve kazandınız. Tavsiyeleriniz nelerdir. :)

evet arkadaşlar aynen soruyu tam olarak bilemeseniz bile yazdığınız her mantıklı ve doğru şey puan getiriyor bundan eminim.
bir de vergi de biraz daha kanun terimleri kullanın.
mesela cevabın başına 3065 sayılı KDV Kanunu’nun 18 inci maddesine göre.. yazarsanız gerçekten daha fazla puan alıyorsunuz.
ilk vergi sınavım güzel geçmişti ama cevapları kitaplardaki gibi değil de kendi ağzımla yazdım 40 aldım. 2.sınavda bildiklerime ek olarak kanun terimlerini çok kullandım 60 la geçtim çok sükür.
darısı herkesin başına