Yeterliliği Kazanan Ustalar Tebrikler :)

Seda hanim size özelden de yazdim dun buradanda. Sanirim bana yollamak istemediniz kitabi. Tesekkurler yinede. En azindan paylasin bir baskasiyla.

foruma bugün girdim dün görmedim mesajınızı o yüzden 20 dakika önce kadar cevap yazdım görmediniz heralde

foruma bugün girdim dün görmedim mesajınızı o yüzden 20 dakika önce kadar cevap yazdım görmediniz heralde
Once msj mi kontrol ettim sonra yazdım problem degil. Paylasimi yapmak sizin insiyatifinizde. Ama ilk isteyene göndermek yerine neden daha sonra isteyene gonderdiginizi anlayamadim. Sorgulamiyorum yanlis anlamayin. Gule Güle kullansin kitabi gondereceginiz kisi. Ben yeni kitap sipariş ettim. Tek ders yuzunden maliyet koca bir kitap siparişi verdim.

Ahh maliyet ne zor derstir. Şükür bittti . Aslında her sınavda bekliyordum geçmeyi ama neyseee.. Artık maliyette çalışacağım yer kalmamıştı :D

Eve gidince ilk olarak kitabımı çantamdan çıkardım. Sonra baktım içinde hırs , mücale var .. satır satır.

Bıkmayın arkadaşlar , çalışın tekrar tekrar ... bir gün bu iş bitecek. Sizleride aramamızda görmek dileğiyle ..

saygılarımla ...

Ahh maliyet ne zor derstir. Şükür bittti . Aslında her sınavda bekliyordum geçmeyi ama neyseee.. Artık maliyette çalışacağım yer kalmamıştı :D

Eve gidince ilk olarak kitabımı çantamdan çıkardım. Sonra baktım içinde hırs , mücale var .. satır satır.

Bıkmayın arkadaşlar , çalışın tekrar tekrar ... bir gün bu iş bitecek. Sizleride aramamızda görmek dileğiyle ..

saygılarımla ...

En çok sizini sınav sonubunuzu merak ediyordum gerçekten çok sevindim sizin adınıza.Şimdi benim kasım da maliyet ve vergi son hakkım.Yeni yönetmelik ne kadar beni etkiliyor onu çok merak ediyorum ortalamayla ilgili sorun yok 50 olsun benim olsun durumundayım.Fakat o kadar gerginim ki şimdiden dosya yakma stresi ve maliyet korkusu resmen sardı

banada mail atarsmısınız mumkunmu kasımda ılk defa sınava gırecegım yetişirmi acaba dersler?
[email protected]
vergiden maile yüklediğim notları önce oku,sonra yaz,sonra yazdıklarını okuyabildiğin kadar oku.birazda sayısala çalış.geçersin inşallah
maliyetten maildeki deha notlarından konuyu anla ve maildeki stonhoad ın sorularını çöz
analizden dehanın ince kitabını temin edip orada nasıl yorum yapıldığına bak ve sözelleri sakın pas geçme.
temel hukuk deha ince kitabı yeterli.
denetim maildeki deha notları yeterli.
meslek hukuku maildeki deha notları yeterli
muhasebe geçmiş yıl sorularını çöz

En çok sizini sınav sonubunuzu merak ediyordum gerçekten çok sevindim sizin adınıza.Şimdi benim kasım da maliyet ve vergi son hakkım.Yeni yönetmelik ne kadar beni etkiliyor onu çok merak ediyorum ortalamayla ilgili sorun yok 50 olsun benim olsun durumundayım.Fakat o kadar gerginim ki şimdiden dosya yakma stresi ve maliyet korkusu resmen sardı

:) Teşekkür ederim. Sizleride bekliyoruz.

vergiyi gözünüzde büyütmeyin cevap anahtarına kangi kanun ve hangi maddeyse yazarak başlayın örneğin

kdv kanununumuzun 13/d madsine göree a....... aklınıza ne gelirse resmi cümlelerle yazın.. uygulamada da bişeyler yapmaya çalışın kesin geçersiniz ilk sınavda 75 ile geçtim vergiyi hocası iyidir. Sadece sizden resmi bir mali müşavir ağzı bekliyor korkmadan boş bırakmaktansa saçmala ama boş bırakma kağıdını.. :)

Maaliyet hocası mı yaka silktim .... artık çalışacağım kaynak olmayıp Yurdakul Hocanın kitabını yedim resmen zor bir sınavdı. Ama ben de problem kolayda zorlanır zoru severim ... Ama maliyettt allah yardımcınız olsun.. ben son sınavda döktürdüm dosya yanacak diye öldüm dirildim... maliyet için şöyle yapın diyemiyorum sadece Allah yardımcınız olsun sıkı asılın pes etmeyin.. amaa rahat ta olun zordur ama son hakkım olmasına rağmen inanılmaz rahat girdim sınava ..

Kolay gelsin ...

İçindekilere değil de başlığa itirazım var.

Yeterliği kazanınca usta olunmaz.
Nasıl arabayı ehliyet kullanmıyorsa . Ruhsatı alınca da usta muhasebeci mali müşavir olunamıyor malesef.

İçindekilere değil de başlığa itirazım var.

Yeterliği kazanınca usta olunmaz.
Nasıl arabayı ehliyet kullanmıyorsa . Ruhsatı alınca da usta muhasebeci mali müşavir olunamıyor malesef.

yeterlilik sınavlarını vermek ustalık gerektirdiği için öyle bir başlık açtı sanırım arkadaşımız.yoksa mesleki ustalıktan bahsetmemiştir zannımca ;)