Maliyet Muhasebesinden Son Hakkımdı Ve Geçersiz Not Aldım,İtiraz Ettim, Aynı Durumda Olan Var mı ?

Arkadaşlar Maliyet Muhasebesinden son hakkımda da geçersiz not aldım, stajım yansın istemiyorum , okadar emek verdik , aynı durumda olan varmı ve ne yapmamı önerirsiniz? son ve tek dersimdi

Son düzenleme:
Bilgim yok ama madem ki itiraz hakkı diye bişey var itiraz edin. Ayrıca Hangi odadansınız bilmiyorum ama Odaya gidip bir araştırın. Gerçekten bir ders ile stajı yakmak kötü :(
Belki sınav hakları çoğalır. Bence odanıza gidin yeni haklar varmı iyice bir araştırın yeni yönetmelik yardıma yetişebilir.

itirazımı dün yaptım , ama umudum pek yok, Ankara odasına bağlıyım, görüşmeye gittim , pek ilgilenmediler ve olumsuz konuştular. Yeni çıkan yönetmelik de muallakta.Acaba yeni yönetmelikte son bir hak tanırlarmı bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim. teşekkürler black

itirazımı dün yaptım , ama umudum pek yok, Ankara odasına bağlıyım, görüşmeye gittim , pek ilgilenmediler ve olumsuz konuştular. Yeni çıkan yönetmelik de muallakta.Acaba yeni yönetmelikte son bir hak tanırlarmı bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim. teşekkürler black

Staj niye yanıyor o kısmı anlamadım.Yeterlilik için açtıgınız dosya yanıyor ondada bekleme süresi 2 yıldan 6 aya düştü tek kötü yanı bütün derslere tekrar girmek zorunda olmamız.Yeni yönetmelikte 2 yıl yerine 3 yıl içerisinde bitirme hakkı verdiler oda bizi etkileyip etkilemediğini bende çok merak ediyorum dün odayı aradım bu hafta açıklama yapacaklarmış.Benimde kasım son hakkım ve 2 dersim var 1 maliyet o yüzden çok gerginim umarım haklar bizi etkiler spk dersi etkilemez diye dua ediyorum

Bu konuda size net birşey söyleyebilecek kimse olduğunu sanmıyorum.son hakkınız olduğu için itiraz edin tabi.inşallah yeni yönetmelikten yararlanırsınız bu sayede en azından 2 sınav hakkınız daha olur.hakkınızda hayırlısı olsun

bekleme süreniz 6 ay düşdü en azından bu sekilde iyi.bekledikten sonraki ilk sınavda hepsini verirsin.ama bu senin 1 yılına mal oluyor.yazık gerçekden ben askere gittim 1 yıllım öle gitti.3 yıl staj yapdım .benimle baslayanlar 2 mali müşavir oldu ben daha yeni oldum.adalet yok ülkede.askerde geçirdigim zaman stajdan sayılmalı idi.

yeni yönetmelikte ilave sınav hakları biz kalanlara uygulanacak mı? kasım ve mart olmak üzere son 2 hakkım var ders maliyet??

Bu hafta açıklama yapılacakmış benimde kasımda son hakkım inanılmaz merakta ve beklemedeyim umarım haklar etkiler spk etkilemez

Betul hanim dosya yakmak olacakti neden staj yazmışım anlamadim gec saatte yazinca boyle oldu.

bekleme süreniz 6 ay düşdü en azından bu sekilde iyi.bekledikten sonraki ilk sınavda hepsini verirsin.ama bu senin 1 yılına mal oluyor.yazık gerçekden ben askere gittim 1 yıllım öle gitti.3 yıl staj yapdım .benimle baslayanlar 2 mali müşavir oldu ben daha yeni oldum.adalet yok ülkede.askerde geçirdigim zaman stajdan sayılmalı idi.

keşke öyle olsaydı ,

Son düzenleme:
Betul hanim dosya yakmak olacakti neden staj yazmışım anlamadim gec saatte yazinca boyle oldu.
Önemli değil hepimiz aynıyız inanın sonuçlar açıklandığından beri çok gerginim benimde normalde mart son fakat hakkım kalmadı vergi ve maliyetten pas geçsem diyorum sonra ertesem ne olacak yoksa kasımda maliyet martta vergiyemi girsem diyorum inanın ne düşüneceğimi şaşırdım allah size sabır ve dayanma gücü versin.Umarım bu yönetmelikle haklarımız eklenir bu hafta açıklanacakmış.Bende teosa bakıyorum sürekli eklenen birşey varmı diye.Çok gerginim kasıma kadar kendimi yiyip bitiririm artık

Herşey olacagina varıyor. Cok stres yapmayalim. Maliyetten son iki hakkim. Allah buyuktur. Biz elimizden geleni yapalim. Bir şekilde veririz inşallah.

Yirmi puan alıp son hakkında itiraz edip geçen arkadaşım oldu, şimdi benim dönemim uzarsa mahkemeye vermek zorunda kalacağım. Maliyet muhasebesi hocasının gerçekten kendiyle sorunu olduğunu düşünüyorum, sırf ego için insanlar bu kadar mağdur edilemez, bu resmen vicdansızlıktır, ben neden bütün derslere tekrar girmek zorunda kalayım bunun dayanağı nedir böyle saçmalık olmaz, Diğer altı dersten geçtim notlarım da iyi, bu kadar kişi kalıyosa bu dersten , üç dönemdir dikkat ediyorum hep maliyetten anlamsız karışık sorular soruluyo art niyetli yapıldığı belli ,ek hak verdiler verdiler vermezlerse mahkeme yoluna başvuracağım, emek hırsızlarının yanına kalmayacak