Staj Bitti Ders Çalışma Tavsiyeleri

Merhaba Arkadaşlarım,
mart 2015 sınavına katılacağım. Çalıştığım için kursa gitmek felan biraz sıkıntı. ZAten Kayseride bildiğim sadece bir yer kurs veriyor onuda kimse övmüyor. Elit Yayınların felan dvd eğitim setleri var onlardan alacağım.

Sizden ricam extra olarak bana önerebileceğiniz dvd eğitim seti ve kitap tavsiyelerinizi yazmanızdır.

Teşekkür ederim.

Forumu İnceleyiniz,
"smmm yeterlilik @ hotmail" üzerindeki hesapta size gerekli kaynakları, güncel olarak bulabilirsiniz.
Stajını bitiren forum üyeleri kaynaklarını bu hesap üzerinden karşılık beklemeden paylaşıyorlar. Umarım faydalanırsınız.

Murat ve dehanın kitaplarını al sakın cd den internetten hiç bir yere bulaşma direk kitaptan çalış murat ile deha yeter başka kaynağa gerek yoktur.dVD EĞİTİM SETİ İNTERNET PROGRAMI VB BÜTÜN HEPSİNİ DENEMİŞ BİRİSİ OLARAK PARANA VE ZAMANINA YAZIK OLACAĞINI BU ŞEKİLDE DERS ÇALIŞMADAN ASLA VERİM ALAMAYACAĞINIZI ŞİDDETLE VE HİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM KİTAPLARI YÜZÜNDEN OKU HİÇ BİLGİSAYAR AÇMA SKPYE TWİTER FACEBOK İÇİN BİLE AÇMA DERS ÇALIŞ SADECE KONSATRE OL DERSLERE

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlarım,
mart 2015 sınavına katılacağım. Çalıştığım için kursa gitmek felan biraz sıkıntı. ZAten Kayseride bildiğim sadece bir yer kurs veriyor onuda kimse övmüyor. Elit Yayınların felan dvd eğitim setleri var onlardan alacağım.

Sizden ricam extra olarak bana önerebileceğiniz dvd eğitim seti ve kitap tavsiyelerinizi yazmanızdır.

Teşekkür ederim.

umarım cd almak gibi bir hata yapmamışsındır.çünkü cdler açık öğretim fakültesi derslerine ait.sınava yönelik değil.onun yerine staj bitirme cdlerini dinlesen daha faydalı olur.ama maildeki notlar çoğu dersten iş görür.yetmediği durumlarda dehanın ince fasiküllerinden bulmaya çalış.kitaplar 100 almaya yönelik.fasiküller 50 alsam yeter mantığında :))