E-defter Geçmek İstememe

Merhaba arkadaşlar 2014 yılında 10.000.000,00 tl aşan mükellefimiz var 2016 yılında e-defter geçecek ama ben geçmesini istemiyorum zaten düzensizler bir e-defter e geçerlerse imkansız önünü alamayız.bunun için bir fikri olan var mı geçip de geçmesini istememe gibi.iyi çalışmalar.

Merhaba arkadaşlar 2014 yılında 10.000.000,00 tl aşan mükellefimiz var 2016 yılında e-defter geçecek ama ben geçmesini istemiyorum zaten düzensizler bir e-defter e geçerlerse imkansız önünü alamayız.bunun için bir fikri olan var mı geçip de geçmesini istememe gibi.iyi çalışmalar.

Ha haa sabah sabah güldürdünüz beni.:)

İdare vergi payı ile işletmelerin ortağıdır.Sistem kurmaya uygulatmaya yetki almış.Belli büyüklükte cirolara gelmiş olan firmaları bilinçli kabul ediyor.Tercih etme şansınız yok sisteme uyacaksınız sayın mükelleflerde eğitim alarak muhasebe departmanını takviye ederek sisteme uyacaklar veya bol bol ceza ödeyecekler.Bu tip dağınık mükellefler genelde de 2nci el oto alım satım işi yapanlar, otabüscüler, kamyoncular ve et işi yapanlar olarak bilinir sizinki hangi efe grupta bulunuyor.Kolay gelsin.

Seve seve geçecekler, doğru düzgün muhasebe tutacaklar, muhasebe birimine yatırım yapacaklar , kusura bakmasınlar