Staj Başlatma Hk.

Merhabalar,

Siteye yeni üye oldum.Arkadaşları smmm başlatma için nasıl çalışılmalı / takviye ve tavsiyeleriniz nelerdir ?

Ders notları sitede var mı ? Göremedim.

Yardımcı olabilir misiniz ?
teşekkürler,

Gerçekten çok uzun ve zorlu bir maraton. İyice düşünmek gerekir başlamak için.

4 ay çok sağlam kapanıp çalışırsan, ilkinde geçebileceğini düşünüyorum.

Başarılar

Merhaba.Öncelikle neye yoğunlaşıpta, smmm'den daha çok kazanırsınız onları bir araştırın derim. Mesela, smmm olup büro açacaksanız, staj ile birlikte 8-9 sene para kazanamayacaksınız. Smmm olup bağlı çalışacağım diyecekseniz, staj süreci ile birlikte belgeyi aldığınız ilk yılları da kapsayan sürede, düşük ücret politikaları ile karşılaşacaksınız. Başka bir dil veya diller öğrenmek, başka mesleklerde uzmanlaşmaya çalışmak veya kpssye hazırlanmak hatta ticarete bile atılmak bu 8-9 senede daha fazla kazanç daha sağlıklı bir bünye elde etmeniz yüksek bir olasılık. Yok ben bu mesleğe aşığım diyorsanız şimdiden gece gündüz ders çalışmaya başlayın.

Son düzenleme:
kesinlikle öle düsünmüyorum ülkenin hali ortada en iyi tercihi yapmıssıız devam edin çok çalısın ve kazanın ben iki yıl kpss alan b kısmı banka sınavları vs denedim hepsinde 1 , 2 puanla kaçırdım torpil bulamadım buldum yapmadılar emeklerim yıllarım boşa gitti en azından bunun sonu belli bende sgs ye hazırlanıyorum suan inş güzel olacak sonumuz karamsar insanlara aldanmayın siz

birde bi isteğim olcak sgs soru bankası pdf şeklinde varmı nerden indrebilirim

kesinlikle öle düsünmüyorum ülkenin hali ortada en iyi tercihi yapmıssıız devam edin çok çalısın ve kazanın ben iki yıl kpss alan b kısmı banka sınavları vs denedim hepsinde 1 , 2 puanla kaçırdım torpil bulamadım buldum yapmadılar emeklerim yıllarım boşa gitti en azından bunun sonu belli bende sgs ye hazırlanıyorum suan inş güzel olacak sonumuz karamsar insanlara aldanmayın siz

birde bi isteğim olcak sgs soru bankası pdf şeklinde varmı nerden indrebilirim

ISMMMO
belirttiğim siteye girebilirsiniz.